bramki:

A.Okuniewicz 39'

Błękitni 28' ,42' ,74'

P.Jasicki - K.Lewkowicz ,A.Okuniewicz ,M.Rajewski ,A.Bujarski (od 74' M.Płonka ) ,D.Kostański ,K.Oklejewicz ,R.Kuriata (od 84' N.Staszyk ),J.Nieciecki (od 62' P.Panasiuk ) ,K.DZziuba kpt. ,D.Szarmach.   trener - J.Wołowiec

W dzisiejszym meczu w Lubięcinie ,Kargowianie ponieśli porażkę z Błękitnymi 1-3 (1-2). Mecz rozpoczoł się od ataków Kargowian. Już w 5' gola mógł zdobyć D.Szarmach ,ale z kilku metrów strzelił prosto w bramkarza ,który nie opanował piłki po strzale z 16 metrów R.Kuriaty. W odpowiedzi minutę później po wolnym gospodarzy niepilnowany zawodnik Błękitnych z kilku metrów posłał piłkę nad poprzeczką. Kargowianie próbowali strzałów za pola karnego ale piłka mijała bramkę. W 24' poprzeczka ratuje Cargovię przed stratrą bramki po wolnym gospodarzy. W 28' jest 1-0 dla Błękitnych ,szybko rozegrany rzut wolny Kargowianie nie zdążają sie wrócić ,debiutujacy w bramce P.Jasicki mija się z dośrodkowaniem a nadbiegający zawodnik gospodarzy umieszcza piłkę w pustej bramce. W 36' słupek ratuje Kargowian przed stratą gola po kontrze gospodarzy. W 39' pada wyrównanie po ładnej akcji K.Oklejewicza i K.Dziuby ,który wystawia piłkę na 16 metr do nadbiegającego A.Okuniewicz a ten umieszcza piłkę tuż przy słupku bramki Błekitnych. Gdy wydawało się że Kargowianie pójdą za ciosem trzy minuty później błąd w obronie Kargowian i zawodnik Błękitnych będąc sam przed P.Jasickim po ziemi strzela gola dając prowadzenie gospodarzom (2-1). Drugą połowę Kargowianie rozpoczeli od ataków na bramkę gospodarzy ,ale Błekitni groźnie kontratakują i w 62' najpierw słupek ratuje Kargowian przed stratą gola a dobitkę świetnie broni P.Jasicki. Kargowianie dwie minuty później odpowiadają także strzałem w słupek K.Dziuby po ziemi z 20 metrów. W 69' znw groźna kontra gospodarzy ,ale zawodnik Błękitnych w sytuacji sam przed P.Jasickim po ziemi nie trafia w bramke. Niestety dla Kargowian znów prosty błąd w obronie w 74' daje gola gospodarzom (3-1). Mimo usilnych starań Kargowian na zmianę rezultatu Błekitni odnoszą zwycięstwo 3-1. Gospodarze wygrali przede wszystkim walecznością i ambicją ,Kargowianom zabrakło deternminacji i trochę szczęścia. Chłopaki głowa do góry zmobilizować się na następne mecze i walczyć o nastepne punkty.