POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa

ODRA KLENICA - CARGOVIA

2 - 0 ( 1 - 0 )

bramki: 30' ,82'

P.Smerda - K.Lewkowicz ,A.Okuniewicz ,J.Wasiak kpt. ,A.Bujarski ,K.Oklejewicz (od 58' A.Płonka ) ,D.Kostański ,R.Kuriata (od 46' M.Rajewski ) ,P.Panasiuk ,K.Dziuba ,M.Płonka.  trener - J.Wołowiec

Dziś na inauguracje rundy wiosennej Cargovia przegrała z Odrą w Klenicy  0-2 (0-1). Mecz był typowym meczem walki na całym boisku zawodnicy obu drużyn nie przebierali w środkach w walce o każdą piłkę i sędzia często używał gwizdka odgwizdując faule. Już w pierwszej minucie po akcji D.Kostańskiego i K.Dziuby w dogodnej sytuacji strzelał K.Oklejewicz ale nie trafił w bramkę . W 17' P.Panasiuk wybija piłkę z linii bramkowej po rzucie rożnym i główce zawodnika Odry. Pierwsza bramka padła po kiksie P.Panasiuka ,poszła kontra lewą strona pierwszy strzał po ziemi P.Smerda obronił ale po dobitce wygarną już piłkę za linii bramkowej 1-0. W 41' po akcji D.Kostańskiego ,dobrej okazji na wyrównanie nie wykorzystał K.Oklejewicz z 10 metrów nie trafił w bramkę. Do przerwy 1-0 dla gospodarzy. Druga połowa to dalsza twarda walka o każdą piłkę. W 51' kontra Odry o mało nie przynosi im drugiego gola ,ale zawodnik gospodarzy z 3 metrów główką posłał piłkę tuż obok słupka. Trzy minuty później z 20 metrów strzelił po ziemi K.Dziuba ale piłka trafiła w słupek. Kargowianie dążyli do wyrównania ale brakowało wykończenia akcji celnym strzałem. W 82' gospodarze przeprowadzili kontrę po której zawodnik Odry w indywidualnej akcji ograł Kargowską obronę i z 16 metrów po ziemi pokonał interweniującego P.Smerdę 2-0. Po meczu pełnym walki Odra zwyciężyła 2-0 i trzy punkty zostały w Klenicy.

Dziękujemy wszystkim za ambicje i walkę a zawodnikom Odry gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia w następnych meczach.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów