ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

CARGOVIA - ZNICZ OBRA

7 - 1 ( 4 - 0 )

bramki:

D.Szarmach ( 4' ,41' ,77' ) ,R.Kuriata ( 24' ,85' ) ,A.Bujarski 20' ,M.Rajewski 57'.

Obra 62'.

Ł.Kubalski - K.Lewkowicz ,J.Wasiak kpt. ,M.Rajewski ,P.Panasiuk (od 46' J.Nieciecki ) ,R.Kuriata ,K.Oklejewicz ,K.Dziuba ,D.Kostański ,A.Bujarski (od 83' P.Panasiuk ) ,D.Szarmach.    trener - J.Wołowiec

W dzisiejszym sparingu Kargowianie wysoko bo aż 7-1 pokonali Znicz Obra rewanżując się za porażkę dwa tygodnie temu 4 - 5. Mecz toczył się na zmrożonym ,zaśnieżonym boisku co bardzo utrudniało grę obu zespołom. Do panujących warunków szybciej dostosowali się Kargowianie grając przede wszystkim skutecznie. Już w 4' po akcji P.Panasiuka wynik meczu otworzył D.Szarmach. Goście w 17' mieli okazję na wyrównanie ale znakomitym refleksem popisał się Ł.Kubalski broniąc strzał z kilku metrów. W 20' jest już 2-0 po golu A.Bujarskiego ,który po podaniu M.Rajewskiego wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzałem po ziemi podwyższył wynik meczu. Po czterech minutach jest już 3-0 gdy po wolnym D.Kostańskiego bramkarz wypuścił piłkę doskoczył do niej R.Kuriata i zdobył gola. W 33' R.Kuriata przestrzelił w sytuacji sam na sam. W 41' po zagraniu D.Kostańskiego ,D.Szarmach już był skuteczny w sytuacji sam na sam i podwyższył na 4-0. Druga połowa rozpoczeła się od znakomitej interwencji Ł.Kubalskiego ,który odbił piłkę na rzut rożny po silnym strzale po ziemi z 15 metrów. W 57' po akcji D.Kostański ,D.Szarmach ,z bliska M.Rajewski podwyższa na 5-0. Goście zdobywają honorową bramkę w 62' po kontrze i sytuacji sam na sam. Kargowianie odpowiadają jeszcze dwoma golami w 77' i 85' gdy znakomite podania D.Kostańskiego na gole zamieniają D.Szarmach i R.Kuriata. Kargowianie mieli jeszcze okazje na kolejne gole ale znakomitych okazji nie potrafili wykorzystać D.Szarmach , R.Kuriata i dwukrotnie M.Rajewski za każdym razem dobrymi interwencjami popisywał się bramkarz Znicza. Goście najlepszą okazje na zdobycie gola mieli w 66' gdy po dośrodkowaniu z piłką minął się Ł.Kubalski ,ale stojący za nim zawodnik Znicza główką posłał ją nad poprzeczką. Udany rewanż Kargowian którzy grali przede wszystkim skutecznie i mimo trudnych warunków pewnie w obronie ,dobrze bronił Ł.Kubalski ,dobry mecz rozegrał K.Oklejewicz który walczył na całym boisku a znakomitymi asystami popisywał się D.Kostański który wyraził chęć powrotu do Cargovii.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa