CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

CARGOVIA - ORZEŁ ROSTARZEWO

9 - 5 ( 5 - 2 )

bramki:

D.Szarmach ( 4' ,64' ) ,K.Oklejewicz ( 8' ) ,M.Płonka ( 22' , 44' ) ,K.Dziuba ( 36' ) ,A.Płonka ( 83' , 90+2' ) ,A.Okuniewicz ( 86" ).

Orzeł: ( 12 ' ,19' , 58' , 59' ,66' )

Ł.Kubalski (od 84'  K.Andrys ) - N.Staszyk (od 59' K.Lewkowicz ) ,A.Okuniewicz ,J.Wasiak kpt. ,P.Panasiuk ,K.Oklejewicz (od 59' M.Rajewski ) ,K.Dziuba ,J.Nieciecki (od 78' P.Dura ) ,A.Bujarski (od 67' A.Płonka ) ,M.Płonka ,D.Szarmach (od 67' D.Tomaś ).     trener - J.Wołowiec

Dziś kargowianie rozegrali kolejny sparing tym razem z B klasowym Orłem Rostarzewo. Obie drużyny urządziły sobie ostre strzelanie i mecz zakończył się nietypowym wynikiem 9 -5 ( 5 -2 ). Kargowianie grali skutecznie w ataku ale niestety tym razem obrona była dziurawa jak ser szwajcarski i dała strzelić B klasowcom aż pięć bramek. Od początku Kargowianie uzyskali przewagę i już po 8 minutach było 2-0 niestety kontry gości i błędy w obronie spowodowały że były remis już 19 minucie. Kargowianie szybko znów wyszli na prowadzenie i podwyższyli wynik na 4 - 2 po ładnych strzałach za pola karnego M.Płonki i K.Dziuby z rzutu wolnego i tuż przed przerwą ponownie M.Płonki tym razem z bliska po ograniu obrony i bramkarza. Druga połowa rozpoczeła się od błędów w obronie i goście w ciągu dwóch minut strzelili dwa gole.Kargowianie szybko znów odskoczyli na dwie bramki za sprawą D.Szarmacha by po dwóch minutach ponownie dać sobie strzelić kontaktową bramkę (6-5). Po tym golu Kargowianie przejeli inicjatywę i strzelili kolejne trzy bramki autorami których byli A.Okuniewicz i A.Płonka który pojawił się drugiej połowie i strzelił dwa gole. Mecz zakończył się nie typowym wynikiem 9 - 5.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa