POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa

CARGOVIA GWIAZDA SIEDLEC

4 - 5 ( 1 - 3 )

bramki:

D.Szarmach ( 24' ,65' ) ,D.Tomaś ( 50' ) ,K.Dziuba ( 57' )

Gwiazda ( 8' ,29' ,34' ,64' ,75' )

M.Grześkowiak (od 41' Ł.Kubalski ) - N.Staszyk (od 41' D.Tomaś ) ,A.Okuniewicz ,M.Rajewski ,J.Wasiak kpt. ,K.Lewkowicz ,K.Dziuba ,K.Oklejewicz (od 46' P.Dura od 74' P.Jasicki ) ,J.Nieciecki ,A.Bujarski (od 34' do 40' P.Jasicki ) ,D.Szarmach.     trener - J.Wołowiec             grano 2 x 40 minut

Dziś w trzecim sparingu w tym roku ,Kargowianie przegrali z A klasową Gwiazdą Siedlec 4 - 5 ( 1 - 3 ). Mecz toczył się w trudnych warunkach atmosferycznych przy gęsto padającym śniegu i na zaśnieżonej murawie co odbiło się na grze obu zespołów było dużo przypadkowości i co z tego wynikało i dużo chaosu. Goście w pierwszej połowie sprawiali lepsze wrażenie szybciej przystosowując się do panujących warunków. Już w 8' objeli prowadzenie ,do słabo zagranej piłki przez N.Staszyka do M.Grześkowiaka doskoczył napastnik gości minął naszego bramkarza i strzelił do pustej bramki (0-1). Później Kargowianie próbowali wyrównać ale dogodne sytuacje marnowali dwukrotnie D.Szarmach i K.Lewkowicz. Wreszcie w 24' po indywidualnej akcji D.Szarmach doprowadził do wyrównania ogrywając obrońcę i z kąta silnym strzałem pokonał bramkarza (1-1). Dwie minuty później goście mogli objąć prowadzenie ale ich napastnik nie trafił do pustej bramki z kilku metrów. W 29' już prowadzili gdy zawodnik Gwiazdy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uprzedził M.Grześkowiaka i głową skierował piłkę do bramki (1-2). W 34' goście podwyższają na (1-3) po silnym strzale tuż przy słupku z 14 metrów pomocnika Gwiazdy. Jeszcze przed przerwą goście mieli okazję na czwartego gola ale P.Jasicki wybił piłkę z linii bramkowej. Druga połowa rozpoczeła się od dogodnej sytuacji gości ale ich zawodnik po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym z kilku metrów przestrzelił. Później do głosu zaczeli dochodzić Kargowianie co zaowocowało bramką kontaktową a później wyrównaniem. W 50' po indywidualnej akcji D.Szarmacha ,który zakręcił obrońcą zagrał na ósmy metr przed bramkę do D.Tomaśa ,który z pierwszej piłki uderzył po ziemi a raczej po śniegu i umieścił piłkę tuż przy słupku zdobywając kontaktową bramkę (2-3). W 55' idealne podanie w tempo otrzymał od K.Dziuby ,D.Szarmach ,wszedł on sam na sam z bramkarzem ale fatalnie przestrzelił. Dwie minuty później D.Szarmach zrewanżował się podaniem do K.Dziuby a ten wykorzystał sytuacje sam na sam i wyrównał (3-3). W 64' zawodnik Gwiazdy popisał się ładnym uderzeniem z ponad 20 metrów i mimo interwencji Ł.Kubalskiego umieścił piłkę tuż przy słupku (3-4). Minutę później Kargowianie wyrównali ,zbyt krótko wybitą piłkę przez bramkarza Gwiazdy przejął K.Dziuba zagrał do D.Szarmacha który nie zmarnował ty razem sytuacji sam na sam (4-4). W 67' Kargowianie mogli wyjść na prowadzenie ale D.Tomaś po dośrodkowaniu K.Dziuby ,stojąc sam przed bramkarzem główkował z pięciu metrów ale posłał piłkę tuż obok słupka. Chwilę później goście odpowiedzieli kontrą ale ich napastnik w sytuacji sam na sam z Ł.Kubalskim posłał piłkę nad poprzeczką. W 75' goście ustalili wynik meczu na (4-5) po rzucie rożnym i błędzie Ł.Kubalskiego który nie sięgnął piłki którą zawodnik gości główką skierował do bramki. Mimo trudnych warunków do gry w piłkę był to dobry trening dla obu drużyn.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów