ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

CARGOVIA - HELIOS BUCZ

4 - 1 ( 1 - 0 )

bramki:

J.Nieciecki ( 43' ) ,M.Płonka ( 46' ) ,K.Olejewicz ( 83' ) ,D.Szarmach ( 87' )

Helios ( 82' )

skład:

K.Andrys - N.Staszyk (od 85' K.Makarewicz ) ,A.Okuniewicz ,M.Rajewski (od 78' P.Dura ) ,J.Wasiak kpt. (od 81' P.Jasicki ) ,A.Bujarski (od 71' A.Płonka ) ,K.Oklejewicz (od 90+1' A.Bujarski ),K.Dziuba ,J.Nieciecki ,D.Szarmach ,M.Płonka (od 22' do 45' A.Płonka )    trener - J.Wołowiec

Drugi sparing w tym roku Kargowian i drugie zwycięstwo tym razem z A klasowym Heliosem Bucz z OZPN Leszno. W 5' po stracie M.Rajewskiego ,który wdał się w drybling z napastnikiem gości ten odebrał mu piłkę ale w dogodnej sytuacji strzelił nad poprzeczką. W odpowiedzi K.Oklejewicz w tempo zagrał do J.Niecieckiego ten wyszedł sam na sam z bramkarzem ale piłka po jego technicznym strzale trafiła w poprzeczkę. W 32' wybitą piłkę przez bramkarza gości głową zgrał K.Dziuba wprost do D.Szarmacha ,który wyszedł sam na sam z bramkarzem strzelił po ziemi obok niego ale nie trafił w bramkę. W odpowiedzi akcja gości w 36' ale też napastnik Heliosa w dogodnej sytuacji po ziemi nie trafia w bramkę . W 43' po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym gości J.Nieciecki silnym strzałem pod poprzeczkę z 8 metrów objął prowadzenie(1-0). Zaraz po przerwie M.Płonka zaskoczył obrońców i bramkarza gości strzelając po ziemi z rzutu wolnego z 17 metrów (2-0). Goście w 56' przeprowadzili kontrę ale znakomicie obronił K.Andrys silny strzał napastnika Heliosa przenosząc piłkę nad poprzeczką na rzut rożny. Trzy minuty później po akcji J.Niecieckiego i D.Szarmacha ,M.Płonka znalazł się sam na sam z bramkarzem ale ten okazał się lepszy i wyłapał piłkę. Kargowianie zaczeli przeprowadzać akcję za akcją ale marnowali dogodne sytuacje bramkowe ,nie mogli się wstrzelić dwukrotnie D.Szarmach i raz M.Płonka. W 82' goście przeprowadzili kontrę i zdobyli kontaktową bramkę (2-1) ale minutę później po akcji M.Płonka ,J.Nieciecki ,K.Dziuba ,K.Oklejewicz z najbliższej odległości zdobywa trzecią bramkę (3-1). W 87' D.Szarmach ustalił wynik meczu na 4 - 1 po dobrym podaniu od K.Dziuby i wykorzystaniu sytuacji sam na sam z bramkarzem. Jeszcze w doliczonym czasie gry A.Płonka przeprowadził indywidualną akcję ograł obrońcę ale w dogodnej sytuacji przestrzelił. Dobry sprawdzian Kargowian z silnym przeciwnikiem. W Cargovii debiutowali kolejni juniorzy na bramce K.Andrys ,który może zaliczyć występ do udanych oraz pomocnik K.Makarewicz.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa