CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

CARGOVIA - MKS KLĘPSK

7 - 1 ( 3 - 0 )

bramki:

K.Woch 3 ( 5' ,25' ,77' ) ,D.Chołuj 2 ( 69' ,71' ) ,J.Nieciecki ( 29' ) ,F.Olejarz ( 79' )

skład:

K.Andrys - R.Szydłowski ,P.Jasicki ,M.Rajewski ,R.Patrzykąt ,H.Zawadzki (od 41' F.Olejarz ) ,J.Nieciecki ,P.Dura (kpt.) ,D.Tomaś ,K.Woch ,D.Chołuj.  trener - J.Wołowiec ( w zastępstwie )

Cargovia w ostatnim swym meczu w rundzie jesiennej odniosła dziesiąte z rzędu zwycięstwo 7 - 1 z MKS Klępsk i z kompletem zwycięstw prowadzi w tabeli. Od początku Kargowianie osiągneli przewagę i już w 5' po akcji D.Chołuja ,D.Tomaś znalazł się sam przed bramkarzem ,ale ten odbił jego strzał po ziemi ale przy dobitce K.Wocha już musiał wyjąc piłkę z siatki (1-0). W 25' znakomite zagranie J.Niecieckiego wykorzystał K.Woch podwyższył na (2-0). W 29' znakomicie z rzutu wolnego z 17 metrów strzelił J.Nieciecki posyłając piłkę tuż przy słupku (3-0). Goście ograniczali się do nielicznych kontr z których jedna mogła dać im bramkę , ale znakomicie interweniował K.Andrys odbijając strzał w sytuacji sam na sam a dobitka przeszła tuż obok słupka. Druga połowa to dalsza przewaga Kargowian choć honorowego gola zdobyli goście po rzucie wolnym gdzie dwukrotnie dobrze interweniował K.Andrys ale przy trzecim strzale z najbliższej odległości musiał wyjąć piłkę z siatki (3 -1). Kargowianie odpowiedzieli w ciągu dwóch minut ,w 69' po zagraniu F.Olejarza ,D.Chołuj wykorzystał niezdecydowanie obrońcy i bramkarza gości i z bliska wepchnął piłkę do bramki (4-1) a w 71' dobił piłkę głową,która odbiła się od poprzeczki po bombie K.Wocha z 20 metrów (5-1). W 77' ponownie K.Woch wpisał się na listę strzelców wykorzystując dobre podanie J.Niecieckiego (6-1). Wynik spotkania ustalił F.Olejarz który otrzymał podanie od D.Chołuja i za pola karnego trafił w samo okienko bramki gości. Kargowianie mieli jeszcze okazje do zdobycia goli ale brakowało albo skuteczności gdzie sytuacje sam na sam marnowali K.Woch i D.Tomaś albo szczęścia gdzie M.Rajewski z 30 metrów trafił w poprzeczkę i dwukrotnie poprzeczkę obijał K.Woch strzałami za pola karnego. Dziesiąte zwycięstwo Kargowian w dziesiątym z rzędu meczu i pierwsze miejsce w tabeli z kompletem punktów. BRAWO CHŁOPAKI:)

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa