CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

CARGOVIA - DĄB II PRZYBYSZÓW

6 - 2 ( 3 - 1 )

bramki:

D.Szarmach 3 ( 10' ,42' ,90+1' ) ,K.Dziuba 2 ( 26' , 89' ) ,K.Oklejewicz ( 86' ).

Dąb ( 10' , 76' ).

skład:

M.Grześkowiak - N.Staszyk (od 79' M.Borysiak ) ,J.Wasiak ( kpt.) ,M.Rajewski ,K.Lewkowicz ,A.Bujarski (od 87' R.Kuriata ) ,K.Dziuba ,Ł.Wołowiec ,K.Oklejewicz ,M.Płonka ( od 79' D.Tyszkiewicz ) ,D.Szarmach.   trener - J.Wołowiec

W 13 kolejce klasy A ,Kargowianie wysoko pokonali rezerwy Dębu Przybyszów 6 - 2 (3 -1). Już w 3' sam na sam z bramkarzem po zagraniu K.Oklejewicza znalazł się D.Szarmach ale nie trafił w bramkę. Minutę później po wolnym gości zawodnik Dębu z bliskiej odległości strzelał ale zbyt lekko i M.Grześkowiak spokojnie bronił. W 10' nieporozumienie M.Rajewskiego i M.Grześkowiaka wykorzystał zawodnik Dębu strzelając do pustej bramki (0 -1). Zaraz po wznowieniu A.Bujarski zagrał w pole karne do D.Szarmacha który będąc sam przed bramkarzem po ziemi wyrównał (1 - 1). W 26' po akcji M.Płonki ,Ł.Wołowiec zagrał do nabiegającego K.Dziuby który silnym strzałem z 15 metrów w długi róg objął prowadzenie ( 2 -1). W 36' D.Szarmach wrzucił piłkę w pole karne tam K.Dziuba w dogodnej sytuacji lobował bramkarza ale niecelnie. W 42' M.Płonka w tempo zagrał do D.Szarmacha ,który ograł bramkarza i strzelił do pustej bramki (3 -1). Druga połowa rozpoczęła się od dwóch dobrych okazji nie wykorzystanych przez M.Płonkę ,który  w 51' fatalnie spudłował w dogodnej sytuacji a w 78' po zagraniu J.Wasiaka ograł dwóch obrońców ale będąc sam przed bramkarzem strzelił wprost w niego. W 76' po rzucie wolnym i zamieszaniu w polu karnym zawodnik Dębu z bliska główką strzela kontaktowego gola (3 - 2). Ostatnie minuty to już duża przewaga Kargowian udokumentowana trzema golami. W 86' A.Bujarski strzelił za pola karnego ,bramkarz nie opanował piłki doskoczył do niej K.Oklejewicz i wpakował ją do siatki (4 -2 ). Trzy minuty później D.Szarmach zagrał na 15 metrze do K.Dziuby ,który silnym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza Dębu (5 - 2). Wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustalił na (6 -2) D.Szarmach ,który odebrał piłkę obrońcy minął bramkarza i strzelił do pustej bramki. Wysokie zwycięstwo Kargowian i kolejne cenne trzy punkty. Brawo chłopaki dzięki za walkę i ambicje.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów