1 - 2                        50'

1 - 3                        55'

1 - 4                        65

M.Grześkowiak - J.Wasiak (kpt) ,Ł.Wołowiec ,K.Lewkowicz ,A.Bujarski (od 58' M.Borysiak ) ,K.Dziuba ,M.Rajewski (od 58' N.Staszyk ) ,K.Oklejewicz ,P.Panasiuk (od 68' A.Płonka ) ,M.Płonka ,D.Szarmach.    trener - J.Wołowiec

Kargowianie nadal nie mogą przerwać złej passy w 11 kolejce klasy A ponieśli kolejną  porażkę tym razem 1 - 4 ( 1 - 0 ) z GKS Siedlisko. Po pierwszej połowie Kargowianie prowadzili 1 - 0. W 39' K.Dziuba zagrał do D.Szarmacha ten zakręcił obrońcami i z 15 metrów strzałem po ziemi w długi róg zdobył gola. Kilka minut wcześniej P.Panasiuk nie wykorzystał sytuacji sam na sam strzelając wprost w bramkarza. Goście też mieli okazje bramkowe ale jeszcze sprzyjało nam szczęście. Drugą połowę Kargowianie rozpoczęli jakby byli inna drużyną w ciągu 10 minut stracili trzy gole. Goście grali szybko ,składnie i agresywnie ,Kargowianie nie potrafili przedstawić się tak dobrze dysponowanemu przeciwnikowi ,nic nie wychodziło ani w ataku ani w obronie , wynik meczu  na 1 - 4 ustalił samobójczą główką N.Staszyk. Kargowianie w tej części gry stworzyli tylko jedną sytuacje bramkową w 78' Ł.Wołowiec zagrał do M.Płonki ale ten w dogodnej sytuacji fatalnie spudłował. Kargowianie nie wygrali od siedmiu spotkań fatalna passa trwa nadal. Przed ostatnimi czterema meczami tej rundy trzeba się zmobilizować i zacząć zdobywać punkty.