POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa

PIAST CZERWIEŃSK - CARGOVIA

1 - 3 ( 0 - 2 )

bramki:

A.Płonka ( 5' i 78' ) ,D.Chołuj ( 38' ).

skład:

Karol Andrys - Rafał Szydłowski ,Piotr Dura (kpt.) ,Filip Olejarz ,Radosław Patrzykąt ,Dawid Tomaś ,Jakub Nieciecki ,Krzysztof Woch (od 89' Tomasz Grzelecki ) ,Arkadiusz Bujarski (od 60' Adrian Pawliszyn ),Dominik Chołuj ,Adrian Płonka.   trener - Łukasz Kubalski     rezerwowy - Piotr Wawrzynowicz.

Dziś w 4 kolejce Terenowej Klasy Juniorów ,Cargovia pokonała na wyjeździe aktualnego lidera rozgrywek Piast Czerwieńsk 3 - 1 ( 2 - 0 ). Mecz rozpoczął się od znakomitej interwencji K.Andrysa który znakomicie obronił strzał w sytuacji sam na sam w 3' po błędzie P.Dury. Chwile później w tempo zagrał K.Woch do wychodzącego A.Płonki który nie zmarnował sytuacji sam na sam z bramkarzem (1 - 0). Gospodarze próbowali wyrównać dość grożnie atakując ale ich strzału przechodziły daleko od bramki lub były wyłapywane przez K.Andrysa. Kargowianie czyhali na kontry i po jednej z nich sam na sam z bramkarzem po podaniu J.Niecieckiego wyszedł D.Chołuj i strzałem po ziemi między nogami bramkarza podwyższył na 2 - 0. Druga połowa nie uległa zmianie nadal gospodarze bez skutecznie przeważali i nadziewali się na kontry Kargowian. W 64' po błędzie bramkarza i obrony Cargovii gospodarze strzelają kontaktowego gola. Gospodarze próbują wyrównać ale to Kargowianie są bliscy strzelenia kolejnego gola. Dwukrotnie bliski strzelenia gola jest A.Płonka ale dwa razy obrońcy wybijają piłkę po jego strzałach z pustej bramki. Jak to się mówi do trzech razy sztuka i w 78' po podaniu K.Wocha ponownie A.Płonka był sam na sam z bramkarzem ale tym razem po ziemi tuż przy słupku ustalił wynik na 3 -1 dla Cargovii. Brawo chłopaki !!!

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów