ODRA Klenica 1:4 PIAST - PARKOVIA Trzebiechów

remis

• autor: mkscargovia, 2012-09-29 19:14

CARGOVIA - PIAST-PARKOVIA TRZEBIECHÓW

1 - 1 ( 0 - 1 )

Dziś w 9 kolejce klasy A ,Cargovia zremisowała z Piastem-Parkovią Trzebiechów 1 - 1 ( 0 -1 ). Już w 2' goście obejmują prowadzenie po nieporozumieniu M.Szymczaka z M.Grześkowiakiem. Po stracie gola Kargowianie szybko chcieli wyrównać ale strzały w 4' M.Płonki z rzutu wolnego z 20 metrów i D.Szarmacha  w 13' z 16 metrów dobrze bronił bramkarz gości. W 19' goście byli bliscy strzelenia drugiego gola po indywidualnej akcji ich napastnika który ograł dwóch Kargowskich obrońców ale jego strzał z kilku metrów znakomicie sparował M.Grześkowiak odbijając piłkę na rzut rożny. Chwile później po rzucie rożnym sprzyjało nam szczęście bo piłka trafiła w poprzeczkę po uderzeniu z bliska zawodnika gości. W 43' bliscy wyrównania byli Kargowianie po akcji M.Płonki ,który zagrał w tempo do wprowadzonego chwile wcześniej K.Oklejewicza ale ten z 8 metrów posłał piłkę nad poprzeczką będąc przed bramkarzem. Zaraz po przerwie znów bliscy wyrównania byli Kargowianie po akcji K.Dziuby który zagrał do D.Szarmacha lecz piłkę po jego strzale odbił bramkarz a dobitka M.Płonki trafiła w słupek. Cztery minuty później słupek ratuję Kargowian przed stratą gola a minutę później znakomicie broni M.Grześkowiak w sytuacji sam na sam. W 57' po kontrze gości piłka trafia w spojenie bramki Kargowian. W 68' poda wyrównanie ,wprowadzony w drugiej połowie M.Rajewski zagrywa piłkę za obrońców do K.Dziuby który lobuje bramkarza i główką dobija ją do pustej bramki (1 - 1). Do końca meczu trwa zażarta walka o każdą piłkę ale wynik meczu nie uległ zmianie. Punkt cieszy bo zdobyty po ciężkiej walce z zawsze niewygodnym rywalem ,który jest na fali i zajmuje fotel wicelidera rozgrywek.