CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

3 - 2 ( 1 - 1 )

0 - 1  M.Płonka      21'

1 - 1                         44'

1 - 2 D.Szarmach 68' ( karny )

2 - 2                         84'

3 - 2                         86'

skład:

M.Grześkowiak - N.Staszyk ,J.Wasiak (kpt) ,P.Jasicki (od 63' J.Pancerz ) ,P.Panasiuk ,M.Szymczak ,K.Oklejewicz ,M.Borysiak ,R.Kuriata (od 50' A.Bujarski ) ,M.Płonka (od 63' J.Nieciecki ) ,D.Szarmach.      trener - J.Wołowiec        rezerwowi - Ł.Kubalski ,P.Dura.

Dziś w 7 kolejce klasy A ,Cargovia uległa w Jeleninie ,Czarnym 2 - 3 ( 1 - 1 ). Mecz rozpoczął się od dobrych ale nie wykorzystanych sytuacji Kargowian. Już w 1' R.Kuriata pociągną prawą stroną ostro dośrodkował w pole karne ,tam bramkarz odbił piłkę przed siebie a nabiegający M.Borysiak z 12 metrów posłał piłkę nad bramką. Pięć minut później M.Płonka zagrał do wychodzącego R.Kuriaty który znalazł się w dogodnej sytuacji ale strzelił nad bramką. W 18' R.Kuriata po prawej stronie ograł obrońce zagrał wzdłuż bramki a nabiegający M.Płonka nie trafił czysto w piłkę i ta przeszła tuż obok słupka. Gospodarze odpowiedzieli dopiero w 20' grożnym strzałem z 20 metrów po kiksie J.Wasiaka ale dobrze sparował piłkę na rzut rożny M.Grześkowiak. Minutę później było już 1 - 0 dla Kargowian M.Grześkowiak wyłapał piłkę po rzucie rożnym dalekim wykopem uruchomił D.Szarmacha ,który zgrał piłkę głową do M.Płonki ten ograł obrońce położył bramkarza i posłał piłkę do pustej bramki. W 30' M.Szymczak przejął piłkę w środku pola zagrał do M.Płonki ten w polu karnym zwiódł obrońcę i strzelił po ziemi ale piłka przeszła tuż obok słupka. Gospodarze w 44' wyrównali po akcji lewą stroną M.Grześkowiak pierwszy strzał obronił ale przy dobitce nie miał szans 1- 1. Druga połowa rozpoczęła się od akcji którą zapoczątkował P.Panasiuk ,zagrał do D.Szarmacha ale ten zbyt ostro dośrodkował w pole karne a nabiegający M.Płonka w dogodnej sytuacji minął się z piłką. W miarę upływu czasu gospodarze doszli do głosu i w ciągu dwóch minut zmarnowali dwie znakomite sytuacje. W 58' po kontrze zawodnik Czarnych nie trafił na pustą bramkę ,dwie minuty później po kolejnej kontrze najpierw świetnie broni M.Grześkowiak dobitka trafia w poprzeczkę a kolejna dobitka przechodzi obok bramki. W 68' Kargowianie wychodzą z kontrą P.Panasiuk zagrywa do D.Szarmacha ten popędził na bramkę gospodarzy ale w polu karnym został sfaulowany rzut karny pewnie wykonał sam poszkodowany i Kargowianie ponownie objęli prowadzenie. Gospodarze zaczęli próbować strzałów z dalszej odległości i w 84' ta sztuka im się udała nie atakowany zawodnik Czarnych z 20 metrów wyrównał stan meczu na 2 - 2. Dwie minuty później gospodarze zdobyli zwycięskiego gola po szybkiej kontrze prawą stroną i zagraniu obok interweniującego M.Grześkowiaka zawodnik Czarnych z bliska nie miał problemu w umieszczeniu piłki w pustej bramce 3 - 2. Kargowianie ruszyli do uratowania chociażby jednego punktu ,sędzia doliczył jeszcze cztery minuty ale to gospodarze byli bliscy zdobycia kolejnego gola po kontrze zawodnik Czarnych z ostrego kąta próbował lobować M.Grześkowiaka ale nie trafił w bramkę. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3 - 2 ,szkoda straconych punktów ,zabrakło skuteczności w ataku i koncentracji w ostatnich minutach. Dziękujemy za walkę i zdrowie zostawione na boisku.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów