ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

0 - 2 ( 0 - 0 )

0 - 1    56'

0 - 2    73'

Ł.Kubalski - N.Staszyk ,J.Wasiak (kpt.) ,K.Lewkowicz (od 46' M.Rajewski ) ,J.Nieciecki (od 63' Ł.Wołowiec ) ,K.Oklejewicz ,K.Dziuba ,M.Szymczak ,A.Bujarski ,M.,Płonka ,D.Tomaś (od 75' P.Jasicki ).          trener - J.Wołowiec   rezerwowi - M.Grześkowiak , P.Dura .

Dziś w 6 kolejce klasy A ,Cargovia poniosła porażkę z Błękitnymi Lubięcin  0 - 2 ( 0 - 0 ). Pierwsza połowa można by rzec że się odbyła na boisku nic ciekawego się nie działo jedyną godną uwagi akcje przeprowadzili goście w 42' kontrując Kargowian ale znakomicie sparował piłkę na rzut rożny Ł.Kubalski po strzale zawodnika Błękitnych z kilku metrów. Druga połowa była już ciekawsza ,goście po ładnej akcji objeli prowadzenie ,kapitan Błękitnych silnym strzałem pokonał Ł.Kubalskiego piłka odbiła się od poprzeczki spadła za linią bramkową. Chwilę później J.Wasiak starł się z zawodnikiem gości za co obaj ujrzeli żółte kartki ale dla zawodnika Błękitnych była to druga żółta kartka i musiał opuścić boisko. Kargowianie grali z przewagą jednego zawodnika ,goście cofnęli się do obrony czyhając na kontry ,które groźnie przeprowadzali. W 63' K.Oklejewicz trafił w poprzeczkę z rzutu wolnego. W 71' kontra gości ,ale sytuacje ratuje M.Rajewski wybijając piłkę zmierzającą do pustej bramki. Dwie minuty później po kolejnej kontrze kapitan Błękitnych strzałem po ziemi ustala wynik na 0 - 2. Kargowianie do końca próbowali zmienić wynik spotkania ale tego dnia nic nie wychodziło. W 87' M.Płonka zakręcił obrońcami w polu karnym ale został sfaulowany ,niestety bramkarz gości wyczuł intencje K.Dziuby i obronił jego strzał z jedenastu metrów. Goście odnieśli zasłużone zwycięstwo ,szkoda straconych punktów ,trzeba się zmobilizować bo to druga porażka z rzędu i walczyć dalej o każdy punkt.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa