MKS Cargovia Kargowa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa
ORZEŁ Szlichtyngowa 5:0 CARGOVIA Kargowa
2019-11-09, 14:00:00
    relacja »

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
KP Świdnica 3:4 AVIA Siedlnica
SPARTA Łężyca 3:6 MKS Nowe Miasteczko
ORZEŁ Szlichtyngowa 5:0 CARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno 0:3 DĄB II Przybyszów
ODRA Klenica 1:4 PIAST - PARKOVIA Trzebiechów
BŁĘKITNI Wierzbnica 2:7 POGOŃ Wschowa
BŁĘKITNI Lubięcin 1:1 GKS Siedlisko

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 241, wczoraj: 518
ogółem: 1 008 734

statystyki szczegółowe

Aktualności

Puchar polski

  • autor: mkscargovia, 2012-09-04 16:59

ROZLOSOWANO PARY I RUNDY LUBUSKIEGO PUCHARU POLSKI

Zmniejsz rozmiar czcionkiPuchar Polski 2012/2013

Wydział Gier Lubuskiego Związku Piłki Nożnej w Zielonej Górze zawiadamia, że w I rundzie Lubuskiego Pucharu Polski sezonu 2012/2013 spotkają się n/w zespoły:

1. SPARTA Miodnica - TRAPER Chichy
2. BUDOWLANI Gozdnica - GARBARNIA Leszno Górne
3. KSF Zielona Góra - START Płoty
4. SPARTA Łężyca - ODRA Nietków
5. MEDYK II Cibórz - SOKÓŁ Kalsk
6. BŁYSKAWICA Lubunicko - SANTOS Świebodzin
7. THRASH-ATTACK Lipiny - MODRZEW Modrzyca
8. ZORZA Nowe Żabno - GKS Siedlisko
9. CZARNI Czarnowo - SPARTAK Budachów
10. PERŁA II Cybinka - TRAMP Osiecznica
11. TS Przylep - UKP Zielona Góra
12. ZENIT Myszęcin - ZJEDNOCZENI Lubrza
13. RYWAL Stargard Gub. - RELAX Grabice
14. ZORZA Mostki - ZENIT Ługów
15. ODRA Klenica - KORONA Wschowa
16. MIESZKO Konotop - AMATOR Bobrowniki
17. SOKÓŁ Dąbrówka - SYRENA Zbąszynek
18. HAMAR Górzyn - ALFA Jaromirowice
19. SPARTA Mierków - CARINA Gubin
20. STAL Jasień - BUDOWLANI Lubsko
21. ZRYW Rzeczyca - BŁĘKITNI Toporów
22. CARGOVIA Kargowa - ARKA Nowa Sól
23. MEWA Cigacice - PIAST Czerwieńsk
24. NYSA Przewóz - ŁKS Łęknica
25. NYSA Trzebiel - KORONA Kożuchów
26. PIAST-PARKOVIA Trzebiechów - DĄB Przybyszów
27. BŁĘKITNI Lubięcin - FORMACJA-PORT 2000 Mostki
28. CZARNI Jelenin - TĘCZA Krosno Odrzańskie
29. DELTA Sieniawa Żarska - VITROSILICON-INTRA Iłowa
30. ORZEŁ Szlichtyngowa - ODRA Bytom Odrzański

W/w mecze odbędą się dnia 12 września 2012 r. o godz. 16.30 Gospodarze spotkań wymienieni są na pierwszym miejscu.

 
 
 

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [346]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa
2020-03-21, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
ORZEŁ Szlichtyngowa - MKS Nowe Miasteczko
AVIA Siedlnica - GKS Siedlisko
ODRA Klenica - DĄB II Przybyszów
SPARTA Łężyca - KP Świdnica
CZARNI Rudno - CARGOVIA Kargowa
BŁĘKITNI Wierzbnica - PIAST - PARKOVIA Trzebiechów
BŁĘKITNI Lubięcin - POGOŃ Wschowa

Buttony

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Mecz z Budowlani Lubsko
Ładowanie...