CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

KARPIK KOPANICA - CARGOVIA

1 - 9  ( 0 - 2 )

bramki:

M.Płonka ( 12' ,32' ,77' ),D.Szarmach ( 50' ,63' ) ,R.Szydłowski ( 50' ) ,A.Płonka ( 60' ) ,A.Bujarski ( 71' ) ,J.Wasiak ( 83' karny ).

skład: I połowa

M.Grześkowiak - F.Olejarz ,J.Wasiak (kpt.) ,K.Lewkowicz ,A.Płonka ,M.Szymczak ,K.Oklejewicz ,K.Dziuba ,P.Panasiuk ,M.Płonka ,D.Tomaś.

skład: II połowa

Ł.Kubalski - F.Olejarz (od 77' J.Wasiak ) ,M.Rajewski ,M.Borysiak ,P.Jasicki ,A.Bujarski ,J.Nieciecki ,P.Dura (od 77' K.Dziuba ) ,R.Szydłowski (od 79' P.Panasiuk ) ,A.Płonka (od 77' M.Płonka ) ,D.Szarmach.      trener - P.Olejarz ( w zastępstwie )

Dziś Kargowianie rozegrali sparing z B-klasowym Karpikiem Kopanica wygrywając bardzo wysoko 9 - 1 ( 2 - 0 ). W pierwszej połowie gdy gospodarze dotrzymywali kroku Cargovii wynik brzmiał 2 - 0 po ładnych bramkach M.Płonki ,który najpierw popisał się pięknym strzałem w długi róg z 20 metrów a później wykorzystał błąd obrońcy posyłając piłkę nad bramkarzem po poprzeczce do bramki. W drugiej połowie zagrała młodzież i zepchnęła Karpik do głębokiej defensywy aplikując im siedem goli. W 50' padły dwa gole najpierw w zamieszaniu przytomnie zachował się R.Szydłowski i płaskim strzałem pokonał bramkarza ,chwile później D.Szarmach po zagraniu J.Niecieckiego ograł obrońce i po ziemi obok bramkarza podwyższył na 4 - 0. W 60' A.Płonka po podaniu A.Bujarskiego ograł obrońcę i będąc przed bramkarzem posłał piłkę obok niego i podwyższył na 5 - 0. Trzy minuty później D.Szarmach w indywidualnej akcji ograł trzech obrońców położył bramkarza i strzelił do pustej bramki 6 - 0. W 71' A.Bujarski dostał piłkę od R.Szydłowskiego ograł obrońcę i obok bramkarza posłał piłkę do bramki 7 - 0. Gospodarze zdobyli honorowego gola w 74' po kontrze i ładnym technicznym strzale w długi róg kargowskiej bramki. W 77' zaraz po wejściu na boisko M.Płonka otrzymał idealne podanie od J.Niecieckiego ograł bramkarza i strzelił do pustej bramki 8 -1. Wynik ustalił z rzutu karnego podyktowanego za faul na M.Płonce ,J.Wasiak. Bardzo udany sparing Kargowian którzy zagrali prawie dwoma składami zagrali szybko składnie a przede wszystkim bardzo skutecznie.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów