1 - 0                             12 min.

1 - 1 D.Szarmach      48 min.

1 - 2 K.Dziuba            85 min.

Ł.Kubalski ( od 23 min. M.Grześkowiak ) - N.Staszyk ,J.Wasiak (kpt.) ,K.Lewkowicz ,A.Bujarski (od 46 min. A.Płonka ) ,M.Szarmach ,K.Oklejewicz ,K.Dziuba ,P.Panasiuk ,D.Szarmach ,M.Płonka (od 85 min. M.Rajewski).      trener -  J.Wołowiec     rezerwowi - P.Dura ,P.Jasicki ,R.Szydłowski.

Dziś w 3 kolejce klasy A ,Cargovia pokonała na wyjeździe Czarnych Rudno 2 - 1 ( 1 - 0 ). Pierwsza połowa to duża przewaga gospodarzy ,którzy raz za razem stwarzali groźne sytuacje pod bramką Cargovii ,ale dziś mieli źle nastawione celowniki. W 6 min. po małym zamieszaniu w polu karnym Kargowian zawodnik Czarnych z bliskiej odległości posłał piłkę po ziemi tuż obok słupka. Dwie minuty później szybka akcja gospodarzy zakończona zbyt lekkim strzałem z pięciu metrów napastnika Czarnych który był sam przed Ł.Kubalskim ,który nie miał problemów z wyłapaniem futbolówki. W 9 min. jedyna groźna akcja Kargowian w pierwszej połowie po szybkiej kontrze i zagraniu M.Płonki do D.Szarmacha ,ten z 10 metrów mając przed sobą tylko bramkarza posłał piłkę obok bramki. Gospodarze grali szybko i składnie raz po raz przedostając się pod pole karne Kargowian i w 12 min. po kontrze zawodnik Czarnych pokonuje Ł.Kubalskiego `1 - 0. W 23 min. kontuzji w starciu z zawodnikiem Czarnych ,który za to zagranie otrzymał żółty kartonik doznał Ł.Kubalski zastąpił go M.Grześkowiak. Kargowianie bronili się ambitnie i wybijali gospodarzy z rytmu ,pewnie bronił M.Grześkowiak. Po przerwie Kargowianie zaskoczyli gospodarzy M.Płonka skoczył do górnej piłki ściągając na siebie obrońców piłkę przejął D.Szarmach ograł dwóch obrońców położył bramkarza i strzelił do pustej bramki wyrównując stan meczu na 1 - 1. Gospodarze podrażnieni stratą gola ruszyli na bramkę Kargowian i w 64 min. wywalczyli rzut karny podyktowany za faul N.Staszyka na napastniku Czarnych. Rzut karny znakomicie obronił M.Grześkowiak. Kargowianie poczuli szanse wywiezienia korzystnego wyniku z Rudna ,ale gospodarze wciąż przeważali i wciąż byli nieskuteczni marnując znakomitą sytuację po rzucie wolnym gdzie niepilnowany zawodnik gospodarzy z kilku metrów główką przestrzelił nad poprzeczką stojąc sam przed M.Grześkowiakiem. W 85 min. przy linii bocznej na wysokości pola karnego gospodarzy falowany był P.Panasiuk rzut wolny szybko rozegrał K.Oklejewicz wykorzystując gapiostwo gospodarzy podając do K.Dziuby ,który z pierwszej piłki strzelił za pola karnego zaskakując bramkarza Czarnych 1 - 2. Gospodarze ruszyli do rozpaczliwych ataków by wyrównać ,ale Kargowianie ambitnie i ofiarnie wybijali ich z rytmu. W doliczonym czasie gry kontra Cargovii o mało nie przyniosła trzeciej bramki ,K.Dziuba zagrał do D.Szarmacha ,który znalazł się sam na sam z bramkarzem z który przegrał pojedynek. Kargowianie odnoszą zwycięstwo ambicją ,wolą walki i zdrowiem zostawionym na boisku choć trzeba przyznać że gospodarze nie mieli dziś skuteczności i to w dużym stopniu zdecydowało że trzy punkty pojechały do Kargowej.