ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2012-08-15 20:28

CARGOVIA - MKS NOWE MIASTECZKO

4 - 2 ( 2 - 0 )

1 - 0 D.Szarmach  16 min.

2 - 0 K.Dziuba        25 min.

3 - 0 M.Płonka        55 min.

3 - 1                          76 min.

4 - 1D.Szarmach   85 min.

4 - 2                         90 + 1 min.

Ł.Kubalski - N.Staszyk  ,J.Wasiak (kpt.) ,K.Lewkowicz (od 79 min. M.Rajewski ) ,P.Panasiuk ,M.Szymczak ,K.Oklejewicz ,K.Dziuba (od 85 min. J.Nieciecki ) ,A.Bujarski (od 90 +2 P.Jasicki ) ,M.Płonka (od 68 min. A.Płonka ) ,D.Szarmach.          trener - J.Wołowiec                                                                                                            rezerwowi - P.Dura ,M.Grześkowiak ,M.Borysiak.

W drugiej kolejce klasy A Cargovia pokonała na własnym boisku MKS Nowe Miasteczko 4 -2 ( 2 - 0 ). Pierwsza połowa to lekka przewaga Kargowian udokumentowana dwoma golami. W 16 min. bramkarz gości tak niefortunnie wybijał piłkę ,że ta trafiła pod nogi D.Szarmacha który strzałem w długi róg po ziemi objął prowadzenie 1 - 0. W 25 min. po ładnej akcji Kargowianie podwyższają na 2 - 0 ,K.Oklejewicz zagrał do D.Szarmacha ten odegrał na szesnastym metrze do K.Dziuby ,który z pierwszej piłki uderzył z powietrza i piłka po rękach bramkarza wylądowała pod poprzeczką 2 - 0. Druga połowa rozpoczeła się od znakomitej sytuacji gości w 49 min. zawodnik MKS-u znalazł się przed Ł.Kubalskim ,który znakomicie obronił jego strzał z kilku metrów. Sześć minut później D.Szarmach zagrał do K.Dziuby ten znalazł się sam przed bramkarzem strzelił po ziemi bramkarz odbił piłkę ,dobitkę K.Dziuby zablokował obrońca powstało zamieszanie w którym najsprytniej zachował się M.Płonka i umieścił piłkę w siatce strzelając między obrońcami 3 - 0. Po tym golu Kargowianie spuścili z tonu i do głosu doszli goście coraz częściej zagrażając bramce Cargovii. W 59 min. K.Lewkowicz ratuje sytuacje wybijając piłkę z przed pustej bramki. W 76 min. goście zdobywają gola zawodnik MKS-u zdecydował się na strzał z 20 metrów Ł.Kubalski odbija piłkę przed siebie doskakuje do niej napastnik i umieszcza ja pod porzeczką 3 - 1. Cztery minuty później P.Panasiuk idealnie zagrał do D.Szarmacha ten wyszedł sam na sam z bramkarzem ,jego pierwszy strzał odbija bramkarz ale przy dobitce jest bez radny 4 - 2. W 86min. po podaniu A.Bujarskiego sam na sam z bramkarzem wyszedł A.Płonka ,ale jego strzał znakomicie obronił bramkarz MKS-u odbijając piłkę na rzut rożny. W doliczonym czasie gry goście zmniejszyli rozmiary porażki na 4 - 2 ,niepilnowany napastnik MKS-u z bliskiej odległości nie daje szans Ł.Kubalskiemu. Kargowianie inkasują trzy punkty udanie inaugurując nowy sezon u siebie. Dziękujemy wszystkim za ambicje ,walkę i zdrowie zostawione na boisku. Piłkarzom MKS-u życzymy powodzenia w kolejnych meczach.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa