CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

CARGOVIA - LECH SULECHÓW

6 - 3 ( 2 - 3 )

1 - 0  P.Dura  12 min.

2 - 0  K.Oklejewicz  20 min.

2 - 1                           25 min.

2 - 2                           26 min.

2 - 3                           35 min.

3 - 3  D.Szarmach  65 min.

4 - 3  A.Płonka  71 min.

5 - 3  A.Płonka  78 min.

6 - 3  A.Płonka  86 min.

G.Czapiewski (od30 min. M.Grześkowiak ,od 60 min. Ł.Kubalski ) - F.Olejarz ,M.Szymczak (kpt.) ,M.Rajewski ,P.Panasiuk ,D.Kostański ,K.Oklejewicz (od 28 min. K.Dziuba ) ,J.Nieciecki (od71 min.A.Płonka ) ,A.Bujarski ,A.Płonka (od46 min.K.Oklejewicz ) ,D.Tomaś (od6 min. P.Dura ,od 22 min.D.Szarmach ). trener - J.Wołowiec

Dziś Cargovia rozegrała sparing z B klasowym Lechem Sulechów i wygrała 6 -3 ( 2 - 3 ). Pierwsza połowa była wyrównana. Kargowianie objeli prowadzenie w 12 min.po golu P.Dury ,który dobił odbitą pike przez bramkarza po strzale A.Płonki. Na 2 -0 w 20 min.podwyższył z 25 metrów pięknym strzałem w okienko bramki Lecha K.Oklejewicz. To prowadzenie uśpiło trochę Kargowian i do głosu doszli piłkarze Lecha. W 25 I 26 min. strzelają dwa gole najpierw po błędzie G.Czapiewskiego ,który minął się z piłką a zawodnik gości głową strzelił do pustej bramki i chwilę później po rzucie rożnym wyrównują po pięknym strzale pod poprzeczkę. W 35 min. po kontrze zawodnik Lecha precyzyjnym strzałem z 16 metrów tuż przy słupku obejmuje prowadzenie 2 - 3. W drugiej połowie zaczeli już dominować Kargowianie. W 65 min. po ładnej akcji K.Dziuby i K.Oklejewicza ,D.Szarmach strzałem po ziemi wyrównuje na 3 - 3. Następne gole są dziełem A.Płonki ,który ostatnio znajduje się w dobrej formie strzeleckiej. W 71 min. zaraz po wejściu na boisko wystartował do bezpańskiej piłki wyprzedził obrońców i technicznym strzałem przelobował bramkarza 4 -3. W 78 min. w tempo zagrał D.Szarmach ,A.Płonka wyszedł sam na sam z bramkarzem i silnym strzałem w długi róg podwyższył na 5 - 3. W 81 min. po indywidualnej akcji D.Szarmacha ,który ograł dwóch obrońców i wyłożył piłkę na 6 metr gdzie A.Płonka dopełnił formalności strzelając obok bramkarza ustalając wynik na 6 -3. Kolejny udany sparing ,ale martwi kolejna kontuzja tym razem D.Tomasia ,w poprzednim sparingu kontuzji nabawili się K.Lewkowicz ,R.Kuriata i J.Pancerz ,które wykluczają ich z najbliższych meczów a liga już za tydzień. Cieszy chęć powrotu do drużyny D.Kostańskiego ,K.Dziuby i M.Grześkowiaka. Kolejny tym razem wyjazdowy sparing już w sobotę ,z  A klasowym Heliosem Bucz z OZPN Leszno.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa