CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

PIAST GŁUCHÓW - CARGOVIA

1 - 0 ( 0 - 0 )

1 - 0   89 min.

Ł.Kubalski - N.Staszyk (od 70 min. F.Olejarz ) ,M.Rajewski ,K.Lewkowicz ,A.Bujarski (od 67 min. P.Jasicki od 85 min. J.Nieciecki ) ,J.Pancerz (od 77 min. P.Dura ) ,K.Oklejewicz ,J.Nieciecki (od 35 min. A.Płonka ) ,P.Panasiuk ,R.Kuriata (od 50 min. D.Tomaś ) ,D.Szarmach.               trener - J.Wołowiec

Dziś 22.07.2012 w Głuchowie ,Cargovia rozegrała sparing z tamtejszym Piastem. Po wyrównanym meczu Cargovia uległa ,twardo i ostro grającym gospodarzom 0 - 1. Kargowianie od początku meczu próbowali przejąć inicjatywę ,ale nadziewali się na szybkie kontry gospodarzy ,ale piłkarze Piasta w dogodnych sytuacjach pudłowali a w 44 min. znakomitą interwencją popisał się Ł.Kubalski wybijając piłkę na rzut rożny po technicznym strzale zawodnika gospodarzy z kilku metrów. Druga połowa rozpoczeła się od dwóch dogodnych sytuacji Kargowian ,w 47 min. w indywidualnej akcji D.Szarmach ograł dwóch obrońców ,ale w dogodnej sytuacji będąc przed bramkarzem posłał piłkę nad poprzeczką ,minutę później D.Szarmach wystawił piłkę na piaty metr do R.Kuriaty ,ale ten kiksował będąc sam przed bramkarzem. W 51 min. znów znakomitą interwencją popisał się Ł.Kubalski broniąc strzał z kilku metrów w zamieszaniu w polu karnym. W 81 min. losy meczu mógł przesądzić P.Panasiuk ,ale piłkę po jego strzale w długi róg po ziemi znakomicie obronił bramkarz Piasta odbijając ją na rzut rożny. Gdy wydawało się że mecz zakończy się bezbramkowym remisem w 89 min. w nie groźnej sytuacji M.Rajewski nie upilnował napastnika gospodarzy ,który posłał piłkę obok Ł.Kubalskiego zdobywając zwycięskiego gola. W sumie dobry występ Kargowian mimo porażki ,gdzie bardzo dobrze zaprezentowali się juniorzy ,którzy zagrali ambitnie i z zaangażowaniem.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów