CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

• autor: mkscargovia, 2012-07-08 17:03

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ O PUCHAR BURMISTRZA KARGOWEJ

Z OKAZJI 65 - LECIA CARGOVII KARGOWA

CARGOVIA - SOKOL VINOR PRAGA 1 - 0 ( 0 - 0 ) br. M.Rajewski 30 min.

Ł.Kubalski - J.Wasiak (kpt.) ,A.Okuniewicz ,N.Staszyk ,M.Szymczak (od28 min. M.Rajewski) ,J.Nieciecki ,A.Bujarski ,J.Pancerz (od 31 min. A.Płonka) ,K.Oklejewicz ,R.Kuriata (od 21 min. K.Pudzianowski) ,D.Szarmach. trener - J.Wołowiec

CARGOVIA - SG SCHULZENDORF 2 - 1 ( 0 - 0 ) br. R.Kuriata 33 min. , K.Pudzianowski 38 min.

ŁKubalski - J.Wasiak (kpt) ,A.Okuniewicz ,N.Staszyk (od 38 min .P.Dura) ,M.Szymczak (od21 min. J.Pancerz ) ,A.Płonka (od 2 min. D.Tomaś od 21 min. R.Kuriata) ,M.Rajewski (od 22 min. K.Pudzianowski) ,J.Nieciecki ,K.Oklejewicz ,A.Bujarski (od 33 min. F.Olejarz) ,D.Szarmach trener - J.Wołowiec

SG SCHULZENDORF - SOKOL VINOR PRAGA 2 - 0 ( 1 - 0 )

mecze grano 2 x 20 minut a sędziowała trójka sędziowska w składzie Karolina Radzik ( Opole ) ( arbiter klasy międzynarodowej) ,Aleksandra Prus ( Warszawa )(arbiter klasy międzynarodowej) ,Jacek Tokarski ( Kluczbork ) (arbiter ligowy sędziujący II ligę i asystujący w ekstraklasie). Pani Karolina Radzik to arbiter międzynarodowy FIFA ,prowadzi mecze międzynarodowe kobiet i spotkania w kobiecej Lidze Mistrzów.

Turniej otworzył burmistrz Kargowej pan Sebastian Ciemnoczołowski wręczył Listy Gratulacyjne na ręce prezesa klubu  Andrzeja Okuniewicza ,następnie prezes LZPN pan Henryk Gruchociak wręczył okolicznościową patere od Lubuskiego Związku Piłki Nożnej i Brązową Odznakę Polskiego Związku Piłki Nożnej dla klubu Cargovia ,wyróżnił także odznakami LZPN za zasługi dla piłkarstwa lubuskiego Andrzeja Okuniewicza i Janusza Kłysa złotą odznaką LZPN oraz Dariusza Żoka i Jacka Płonkę srebrną odznaką LZPN.
W przerwie miedzy meczami z-ca Burmistrza pan Krzysztof Woziński wręczył okolicznościowe statuetki dla Stefana Maksymowa za wieloletnią działalność na rzecz klubu ,dla Dariusza Olejarza za największą ilość rozegranych meczów w barwach Cargovii ,rozegrał ich w swojej wieloletniej karierze 663 oraz dla Dawida Szarmacha za strzelenie 22 goli w minionym sezonie. Po turnieju puchary wręczali z-ca Burmistrza pan Krzysztof Woziński wspólnie z Burmistrzem zaprzyjaźnionej gminy niemieckiej Schulzendorf panem Markusem Mucke. Pierwsze miejsce zdobyła Cargovia ,drugie drużyna SG Schulzendorf a trzecie ekipa z Czech ,Sokol Vinor Praga. Następnie robiono pamiątkowe zdjęcia drużyn uczestniczących w turnieju oraz wspólne wszystkich zawodników i działaczy Cargovii z minionych lat ,którzy licznie przybyli by uczcić swą obecnością  65 - lecie klubu.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów