ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2012-06-07 19:49

SANTOS ŚWIEBODZIN - CARGOVIA

6 - 1 ( 1 - 1 )

0 - 1 D.Szarmach 23 min.( karny )

1 - 1  27 min.

2 - 1  48 min.

3 - 1  50 min.

4 - 1  53 min.

5 - 1  63 min.

6 - 1  78 min.

Łukasz Kubalski - Jacek Wasiak (kpt.) ,Arkadiusz Okuniewicz ,Krzysztof Lewkowicz ( od 74 min. Norbert Staszyk ) ,Arkadiusz Bujarski ( od 56 min. Mateusz Rajewski ) ,Kacper Oklejewicz ,Jakub NIeciecki ,Paweł Panasiuk  ( od 74 min. Adrian Płonka ) ,Mariusz Szymczak ,Rafał Kuriata ( od 66 min. Łukasz Pokorski ) ,Dawid Szarmach .     trener - Jerzy Wołowiec     rezerwowi - Piotr Jasicki ,Dawid Tomaś .

Na zakończenie sezonu w ostatniej kolejce ,Cargovia przegrała z Santosem Świebodzin 1 - 6 ( 1 - 1 ). W pierwszej połowie gra była wyrównana. W pierwszych minutach Kargowianie mieli dwie okazje bramkowe w 4 min. D.Szarmach po błędzie obrony wyszedł sam na sam z bramkarzem ,ale strzelił nad poprzeczką ,minutę później M.Szymczak odebrał piłkę obrońcy zagrał do R.Kuriaty ,który z 16 metrów posłał piłkę nad poprzeczką. Kargowianie objęli prowadzenie po rzucie karnym wykorzystanym przez D.Szarmacha ,który chwilę wcześniej był faulowany po dobrym podaniu M.Szymczaka. Gospodarze wyrównali po rzucie wolnym ,gdzie po dośrodkowaniu w polu karnym wszyscy przepuścili piłkę i ta wpadła do bramki. Minutę później słupek ratuje Cargovię przed stratą bramki po strzale napastnika Santosu z 12 metrów. W 32 min. po dobrym podaniu J.Niecieckiego sam na sam z bramkarzem wyszedł D.Szarmach ,ale trafił w poprzeczkę. Druga połowa to już zdecydowana przewaga gospodarzy ,którzy w ciągu 8 minut  w 48 min. 50 min. i 53 min. strzelają trzy bramki i do końca spotkania kontrolują grę strzelając jeszcze dwie bramki w 63 min. i 78 min. Kargowianie jedyną dobrą okazję mieli w 69 min. kiedy po rzucie wolny K.Oklejewicza ,D.Szarmach uprzedził bramkarza i główką posłał piłkę obok bramki. Tak więc porażką zakończyliśmy myślę że udany sezon ,który zakończyliśmy na miejscu siódmym w klasie A i drugi sezon utrzymaliśmy się w tej klasie rozgrywkowej.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa