CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

3 - 0 N.Staszyk      40 min. asysta K.Oklejewicz

4 - 0 R.Kuriata       44 min. asysta D.Szarmach

5 - 0 D.Szarmach  45 min. asysta R.Kuriata

Łukasz Kubalski - Norbert Staszyk ( żółta 31 min. ) ,Arkadiusz Okuniewicz ,Krzysztof Lewkowicz ,Paweł Panasiuk ,Mariusz Szymczak (kpt.) ,Kacper Oklejewicz ,Jakub Nieciecki ,Arkadiusz Nieciecki ,Rafał Kuriata ,Dawid Szarmach.                                                                                                  trener - Jerzy Wołowiec                     rezerwowi - Łukasz Pokorski ,Adrian Płonka ,Dawid Tomaś ,Piotr Dura ,Piotr Jasicki ,Mateusz Rajewski.

W przedostatniej kolejce klasy A ,Cargovia pokonała Victorię Szczaniec 5 - 0. Goście przyjechali w dziesięcio-osobowym składzie ,a pierwszą połowę kończyli w siódemkę , druga połowa nie była już kontynuowana gdyż goście z powodu kontuzji czterech graczy zostali zdekompletowani. Cargovia zatem miała ułatwione zadanie choć pierwsze minuty były wyrównane. Pierwsza bramka padła w 18 min.po podaniu A.Bujarskiego ,sam na sam z bramkarzem wyszedł D.Szarmach i  technicznym strzałem przelobował bramkarza 1 - 0. Chwilę wcześniej napastnik gości o mało nie zaskoczył Ł.Kubalskiego strzałem z dwudziestu metrów ,ale ten przeniósł piłkę nad poprzeczką na rzut rożny. W 30 min. K.Oklejewicz odebrał piłkę obrońcy ,dośrodkował w pole karne ,a tam D.Szarmach główką podwyższył na 2 - 0. W 40 min. ponownie w pole karne dośrodkował K.Oklejewicz ,tam zamykał akcję na długim słupku N.Staszyk i główką posłał piłkę między słupkiem ,a bramkarzem 3 - 0. W 44 min. K.Oklejewicz w tempo zagrał do D.Szarmacha ten strzelił obok wybiegającego bramkarza ,a piłkę do pustej bramki dobił R.Kuriata 4 - 0. Minutę później A.Bujarski zagrał do R.Kuriaty ten opanował piłkę na linii końcowej ,zagrał wzdłuż bramki do D.Szarmacha ,który dopełnił tylko formalności z bliska zdobywając piątego gola. Goście z powodu kontuzji czterech graczy nie kontynuowali już drugiej połowy ,ale chwała im za ambicje i szacunek za grę mimo niekompletnego składu.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa