ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

CARGOVIA - BŁYSKAWICA JAROMIERZ

3 - 1 ( 1 - 1 )

1 - 0 M.Szymczak  5 min.

1 - 1                        26 min.

2 - 1 D.Szarmach 47 min.

3 - 1 D.Szarmach 52 min.

Łukasz Kubalski - Mateusz Rajewski (od 46 min. Jakub Nieciecki ) ,Arkadiusz Okuniewicz ,Norbert Staszyk ( od 74 min. Piotr Jasicki ) ,Jacek Wasiak(kpt.) ,Mariusz Szymczak ,Kacper Oklejewicz ,Arkadiusz Bujarski ( od 74 min. Filip Olejarz ) ,Paweł Panasiuk ( od 65 min. Adrian Płonka ) ,Rafał Kuriata ( od 46 min. Dawid Szarmach ) ,Łukasz Pokorski ( od 46 min. Jacek Pancerz ).            trener - Jerzy Wołowiec                          rezerwowi - Piotr Dura , Dawid Tomaś ,Rafał Szydłowski.

Dziś odbył się sparing z B klasową Błyskawicą Jaromierz ,która przygotowuje się do meczów barażowych o awans do klasy A. Mecz rozpoczął się od szybkiego prowadzenia Kargowian ,już w 5 min. po rzucie rożnym P.Panasiuk odegrał piłkę do M.Szymczaka na 20 metrze ,a ten silnym strzałem w samo okienko bramki gości zdobył gola. Po początkowej przewadze Kargowian gra się wyrównała i goście po szybkiej kontrze i silnym strzale w krótki róg bramki Cargovii wyrównali w 26 min. Druga połowa rozpoczeła się od szybko strzelonych dwóch goli przez D.Szarmacha ,który pojawił się na boisku i wniósł dużo ożywienia w grę Cargovii. W 47 min. po wymianie podań z K.Oklejewiczem silnie strzelił z 16 metrów i piłka po rękach bramkarza wpadła do bramki. Pięć minut później po rzucie rożnym wykonywanym przez K.Oklejewicza ,D.Szarmach z pięciu metrów uderzeniem głową ustalił wynik meczu na 3 - 1. Kargowianie mieli jeszcze okazje na kolejne bramki ,ale brakowało skuteczności , a gościom na drodze stał dobrze dysponowany Ł.Kubalski ,który trzykrotnie bronił w sytuacji sam na sam . W sumie był to dobry trening dla obu drużyn ,trener Kargowian dał pograć juniorom ,którzy wypadli poprawnie.

0,

CARGOVIA KargowaPOGOŃ Wschowa