ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2012-05-27 17:36

BIZON WILKOWO - CARGOVIA

5 - 1 ( 1 - 1 )

1 - 0                        18 min.

1 - 1 D.Szarmach 22min. asysta M.Płonka

2 - 1                         55 min.

3 - 1                         60 min.

4 - 1                         76 min.

5 - 1                         87 min. karny

Łukasz Kubalski ( żółta 87 min. ) - Mateusz Rajewski ,Mateusz Płonka ( żółta 4 min. i 80 min. czerwona 80 min. ) ,Krzysztof Lewkowicz ,Arkadiusz Bujarski ,Mariusz Szymczak ( kpt. ) ,Kacper Oklejewicz ,Jakub Nieciecki ( od 64 min. Rafał Szydłowski ) ,Paweł Panasiuk ( żółta 15 min. ) ,Dawid Szarmach ,Łukasz Pokorski ( od 73 min. Dawid Tomaś ).      trener - Jerzy Wołowiec

rezerwowi - Piotr Jasicki ,Piotr Dura

W kolejce klasy A ,Cargovia przegrała na wyjeździe z Bizonem Wilkowo 5 - 1 ( 1 - 1 ). Gospodarze od początku meczu ruszyli na bramkę Cargovii ,grali szybko i strzelali z każdej pozycji i w 18 min. obejmują prowadzenie po sytuacji sam na sam z Ł.Kubalskim zawodnik Bizona strzela po ziemi w długi róg 1 - 0. I gdy wydawało się ,że następne bramki dla gospodarzy są kwestią czasu ,Kargowianie wyrównali w 22 min. po zagraniu z rzutu wolnego M.Płonki w pole karne ,D.Szarmach przyjął piłkę na pierś i z bliskiej odległości strzałem w krótki róg obok bramkarza wyrównał 1 - 1. Po tym golu gospodarze spuścili z tonu i gra się wyrównała. W drugiej połowie dominowali już jednak gospodarze i w 55 min. po strzale z 20 metrów po ziemi nie bez winy Ł.Kubalskiego objeli prowadzenie 2 - 1. Kargowianie mogli wyrównać minutę później ,gdy K.Oklejewicz przejął piłkę przed polem karnym ,zagrał do Ł.Pokorskiego ,który strzelił po ziemi ,ale trafił w słupek ,a dobitka M.Płonki z pięciu metrów przeszła nad poprzeczką. Od tego momentu gospodarze już dominują i strzelają kolejne bramki. W 60 min. podwyższają na 3 -1 ,w 76 min. na 4 - 1. W 80 min. za drugą żółtą wylatuje z boiska M.Płonka ,a 85 min. rozmiary porażki mógł zmniejszyć D.Tomaś ,ale po akcji D.Szarmacha minął się z piłką pięć metrów od bramki mając tylko przed sobą bramkarza. W 87 min. gospodarze ustalają wynik meczu z rzutu karnego podyktowanego za faul Ł.Kubalskiego na napastniku gospodarzy. Bizon wygrał zasłużenie będąc drużyną lepszą ,a przede wszystkim skuteczną ,zawodnicy gospodarzy strzelali z każdej nadarzającej się okazji i  z każdej pozycji. Kargowianie dotrzymywali kroku gospodarzą tylko w pierwszej połowie ,w drugiej dominowali już tylko gospodarze.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa