ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

1 - 0 ( 0 - 0 )

1 - 0  D.Szarmach 84 min. karny

skład:

Łukasz Kubalski - Mateusz Rajewski ,Arkadiusz Okuniewicz ,Jacek Wasiak ( żółta 80min. )kpt. ,Arkadiusz Bujarski ( żółta 55min.) { od 90 +2 min. Piotr Dura } ,Kacper Oklejewicz ,Mariusz Szymczak ,Dawid Szarmach ,Jakub Nieciecki ,Łukasz Pokorski ,Mateusz Płonka( żółta 73 min. ) { od 75 min. Rafał Szydłowski }. trener - Jerzy Wołowiec  rezerwowy - Piotr Jasicki

Dziś dokończono przerwany w 6 min. z powodu gwałtownej ulewy mecz 24 kolejki klasy A z dn.03.05.2012 ze Spartą Nietkowice. Mecz rozpoczął się od 7 min. W 28 min. akcja prawą stroną gości o mało nie przyniosła im prowadzenia ,zawodnik Sparty ograł M.Rajewskiego w padł w pole karne i będąc przed Ł.Kubalskim strzelał w długi róg po ziemi ,ale minimalnie niecelnie. Później do głosu doszli Kargowianie i  trzykrotnie zagrozili bramce gości ,najpierw w 32 min. w zamieszaniu w polu karnym M.Szymczak posłał z 12 metrów piłkę tuż nad poprzeczką bramki Sparty. Dwie minuty później z 17 metrów z rzutu wolnego ładnie uderzył A.Okuniewicz ,ale znakomicie przeniósł piłkę nad poprzeczką bramkarz gości. W 39 min. po rzucie rożnym K.Oklejewicza ,M.Płonka z bliskiej odległości posłał piłkę nad poprzeczką. W drugiej połowie dominowali już Kargowianie ,ale marnowali dobre okazje do zdobycia gola. W 52 min. M.Rajewski zagrał w tempo do M.Szymczaka ten znalazł się sam przed bramkarzem ,ale ten znakomicie sparował piłkę po jego strzale z bliskiej odległości ,a dobitka trafiła w obrońcę i ten wybił piłkę. W 61 min. Ł.Pokorski zagrał do K.Oklejewicza ten wyszedł sam na sam z bramkarzem i zamiast strzelać podawał i obrońca wyjaśnił sytuacje. W 83 min. K.Oklejewicz zagrał do D.Szarmacha ten wpadł w pole karne i został sfaulowany , a minutę później wykorzystał rzut karny 1 - 0. W 80 min. A.Okuniewicz zagrał do Ł.Pokorskiego ten w tempo odegrał do D.Szarmacha ,który będąc sam przed bramkarzem fatalnie spudłował. Jeszcze w doliczonym czasie gry po dalekim wrzucie z autu Ł.Pokorskiego ,D.Szarmach z bliskiej odległości strzelał z pierwszej piłki ,ale znów dobrą interwencją popisał się bramkarz gości przenosząc ją nad poprzeczka. Kargowianie odnieśli skromne zwycięstwo 1 - 0 i zapewnili sobie utrzymanie w klasie A na następny sezon.

z innych boisk:

Mewa Cigacice - Sokół Dąbrówka Wlkp. 6 - 1