CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2012-05-20 12:52

CARGOVIA - ZENIT ŁUGÓW

2 - 3 [ 1 - 2 ]

1 - 0 R.Kuriata      26 min.

1 - 1                        32 min.

1 - 2                        40 min. wolny

1 - 3                        60 min.

2 - 3 D.Szarmach 78 min. karny

Ł.Kubalski - N.Staszyk ,J.Wasiak [ żółta 39 mjn. ] kpt.,K.Lewkowicz ,P.Panasiuk ,K.Oklejewicz ,M.Szymczak ,M.Rajewski [ od 65 mjn. D.Tomaś ] ,J.Njeciecki , R.Kuriata ,D.Szarmach.      trener - J.Wołowiec

Przed meczem minutą ciszy uczono pamięć zmarłego w piątek LEVONA SARGSYANA ,Ormianina od 15 lat mieszkańca Kargowej kibica Cargovii.

Piłkarze z Ługowa przyjechali do Kargowej z zamiarem wywiezienia trzech punktów i im się to udało. Kargowianie łatwo punktów nie mieli zamiaru oddawać i w 26 min. po akcji D.Szarmacha i K.Oklejewicza ten ostatni dośrodkował w pole karne ,a tam z najbliższej odległości R.Kuriata umieścił piłkę pod poprzeczką bramki gości 1-0. Goście wyrównali po nieporozumieniu K.Oklejewicza i K.Lewkowicza ,zawodnik gości przejął piłkę zagrał przed pole karne do swojego napastnika ,który z 16 metrów strzałem po ziemi tuż przy słupku wyrównał 1-1. W 40 min. goście wyszli na prowadzenie po strzale z rzutu wolnego z 17 metrów 1-2. W 60 min. goście podwyższają na 1-3 po pięknym strzale z 25 metrów zawodnika Zenitu w samo okienko bramki Cargovii. W 67 min. goście marnują znakomitą okazję na zdobycie czwartego gola ,ich napastnik znalazł się sam na sam z Ł.Kubalskim ,ale strzelił po ziemi w długi róg minimalnie niecelnie. Kargowianie zdobywają kontaktowego gola w 78 min. po wykorzystanym rzucie karnym D.Szarmacha ,podyktowanego za faul na R.Kuriacie. W 89 min. debiutant D.Tomaś odebrał piłkę zawodnikowi gości ,wpadł w pole karne zagrał do R.Kuriaty ,który będąc przed bramkarzem źle przyjął piłkę i obrońca wyjaśnił sytuację wybijając ją daleko w pole. Jeszcze goście mogli podwyższyć wynik meczu ,ale w 90 min. trafili w słupek bramki Cargovii. Zenit dowiózł zwycięstwo do końcowego gwizdka i nadal się liczy w walce o okręgówkę. Kargowianie walczyli ambitnie i dziękujmy im za walkę i zdrowie zostawione na boisku.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa