ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

0 - 1 ( 0 - 0 )

0 - 1      69 min.

skład:

Łukasz Kubalski - Mateusz Rajewski ,Jacek Wasiak ( kpt. ) ,Norbert Staszyk ,Paweł Panasiuk ,Kacper Oklejewicz ( żółta 83 min.) ,Jakub Nieciecki ( żółta 41min.)od 71min. Mariusz Szymczak ) ,Dawid Szarmach , Arkadiusz Bujarski ( żółta 68 min.) ,Rafał Kuriata ,Łukasz Pokorski ( od 46 min. Adrian Płonka ).  trener - Jerzy Wołowiec  rezerwowy - Piotr Jasicki

Dziś w meczu 26 kolejki klasy A ,Cargovia uległa Mewie Cigacice 0 - 1 ( 0 - 0 ). Spotkanie było meczem walki ostrych starć i nie obfitował w zbyt wiele sytuacji bramkowych z obu stron. Pierwsza groźna akcja gości była w 22 min. po kiksie N.Staszyka ,zawodnik Mewy przejął piłę i silnie strzelił tuż obok słupka bramki Cargovii. W odpowiedzi w 27 min. K.Oklejewicz dośrodkował z rzutu rożnego ,w polu karnym najwyżej skoczył N.Staszyk ,ale piłka po jego główce przeszła nad poprzeczką. W 45 min. L.Kubalski paruje piłkę po strzale z 16 metrów zawodnika gości na słupek i jeszcze zdążył ją wyłapać po odbiciu. Druga połowa rozpoczeła się od znakomitej sytuacji w 50 min. gości ,ale znakomicie interweniował Ł.Kubalski broniąc strzał z pięciu metrów zawodnika Mewy parując piłkę na rzut rożny. Dwie minuty później K.Oklejewicz próbował zaskoczyć bramkarza Mewy z rzutu wolnego z 20 metrów ,ale ten odbił piłkę na rzut rożny.  W 69 min. padła jedyna bramka w tym meczu po zamieszaniu w polu karnym ,Ł.Kubalski odbił piłkę przed siebie po silnym strzale ,ale przy dobitce był bez szans 0 -1. Kargowianie okazję na wyrównanie mieli w 80 min. po dośrodkowaniu P.Panasiuka ,D.Szarmach będąc sam przed bramkarzem fatalnie spudłował z pięciu metrów. Jeszcze K.Oklejewicz próbował zaskoczyć bramkarza gości z rzutu wolnego w 82 min. ,ale ten dobrze obronił. Chłopaki dziękujemy za ambicję ,walkę i zdrowie zostawione na boisku.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa