CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

• autor: mkscargovia, 2012-04-29 18:51

ZENIT MYSZĘCIN - CARGOVIA

0 - 4 ( 0 - 2 )

Dziś w 23 kolejce klasy A ,Cargovia pokonała wysoko 4 - 0 ( 2 - 0 ) na wyjeździe Zenit Myszęcin. Kargowianie od początku meczu zaatakowali bramkę gospodarzy i już w 13 min. objeli prowadzenie po karnym wykorzystanym przez D.Szarmacha ,który był podyktowany za faul bramkarza na M.Płonce. Minutę później było już 2 -0 po długim zagraniu J.Wasiaka ,sam na sam z bramkarzem wyszedł R.Kuriata i płaskim strzałem obok niego zdobywa gola. W 17 min. z 20 metrów M.Płonka posłał piłkę nad poprzeczką ,a chwilę później zagrał do K.Oklejewicza ,którego piłkę po jego strzale z bliskiej odległości bramkarz sparował na rzut rożny. W 25 min. boisko opuścił M.Płonka ,odczuwający starcie z bramkarzem ,a zastąpił go Ł.Pokorski. Gospodarze w tej części gry odpowiedzieli tylko groźnym strzałem w 44 min. z rzutu wolnego z 20 metrów ,gdzie piłka przeszła tuż nad poprzeczką. Druga połowa rozpoczeła się od podwyższenia wyniku przez R.Kuriatę ,który przeją piłkę odbitą od K.Oklejewicza ,wyszedł sam na sam z bramkarzem minął go i strzelił do pustej bramki (0 -3). Gospodarze minutę później zmarnowali swoją najlepszą okazję w tym meczu ,gdy ich kapitan w indywidualnej akcji ograł N.Staszyka wpadł w pole karne i będąc przed Ł.Kubalskim przestrzelił posyłając piłkę nad poprzeczką. Kargowianie kontrolowali grę raz za razem kontrując ,a gospodarze próbowali zaskoczyć Ł.Kubalskiego z rzutów wolnych ,ale ten nie bez problemów wyłapywał piłki po ich mocnych strzałach. W 80 min. Ł.Pokorski popisał się dalekim wrzutem z autu w pole karne gospodarzy ,tam najwyżej skoczył D.Szarmach ,ale po jego główce piłka trafiła w poprzeczkę ,zdołał on przejąć odbitą piłkę i silnym strzałem pod poprzeczkę  z kilku metrów ustalił wynik meczu na 0 - 4. Kargowianie zagrali skutecznie ambitnie ,po szybkim  objęciu prowadzenia 2- 0 ,kontrolowali przebieg meczu skutecznie punktując gospodarzy .Dziękujemy wszystkim za ambicję ,walką i zdrowie zostawione na boisku.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów