ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2012-04-15 19:14

SOKÓŁ KALSK - CARGOVIA

1 - 1 ( 1 - 1 )

Dziś w meczu wyjazdowym Cargovia zremisowała z Sokołem Kalsk 1 - 1 ( 1 - 1 ). Kargowianie nie wykorzystali wywiezienia z Kalska trzech punktów. Już w 10 min. po kontrze M.Płonka zagrał do stojącego przed pustą bramką Ł.Pokorskiego ,którego faulował obrońca ,który za to przewinienie ujrzał czerwona kartkę. Niestety rzutu karnego nie wykorzystał M.Płonka posyłając piłkę wysoko nad poprzeczką. Gospodarze chwilę później w 14 min. przeprowadzili kontrę i zdobyli prowadzenie silnym strzałem z 16 metrów . Kargowianie dość szybko wyrównali już po trzech minutach celną główką popisał się Ł.Pokorski po dośrodkowaniu K.Oklejewicza z rzutu rożnego. To niestety było wszystko na co stać było dziś Kargowian. Gospodarze mimo gry w dziesiątkę sprawiali lepsze wrażenie ambicją i zaangażowaniem nadrabiając grę w osłabieniu. Kargowianie marnowali znakomite sytuacje w 18 min. sam na sam z bramkarzem znalazł się K.Oklejewicz ,ale strzelił wprost w niego. W 27 min. znakomitego podania N.Staszyka nie wykorzystał M.Płonka będąc przed bramkarzem przestrzelił. Gospodarze znakomitą okazję zmarnowali dwie minuty wcześniej ,w indywidualnej akcji zawodnik Sokoła ograł Kargowską obronę ,ale z bliska trafia w słupek ,a odbitą piłkę z linii bramkowej wybił R.Kuriata. W drugiej połowie nie było widać ,że gospodarze grają w dziesiątkę i śmiało atakowali bramkę Cargovii. Kargowianie kontrowali w 62 min. po zagraniu w tempo D.Szarmacha ,sam na sam z bramkarzem znalazł się Ł.Pokorski ,ale strzelił wprost w niego. Minutę później Ł.Kubalski popisał się świetną interwencją wybijając piłkę na rzut rożny po indywidualnej akcji zawodnika Sokoła ,który ograł obronę Cargovii i silnie strzelił pod poprzeczkę z 15 metrów. W 83 min. Kargowian ratuje słupek po strzale z kilku metrów po rzucie rożnym gospodarzy. W doliczonym czasie gry D.Szarmach mógł zapewnić Cargovii trzy punkty ,ale po ograniu obrony Sokoła zamiast podawać strzelał z ostrego kąta i bramkarz odbił piłkę na rzut rożny. Remis to porażka Cargovii ,ale paradoksalnie i dobry wynik .Gospodarze mimo osłabienia przez prawie cały mecz  byli drużyna groźną i byli bliscy pokonania Kargowian.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa