CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

• autor: mkscargovia, 2012-04-01 18:50

SPARTAK BUDACHÓW - CARGOVIA

3 - 1 ( 2 - 1 )

Trwa zła passa Cargovii ,która dziś przegrała trzeci mecz z rzędu w Budachowie ze Spartakiem 1 - 3 ( 1 - 2 ). Już w 16 min. Kargowianie objęli prowadzenie po strzale z 17 metrów z rzutu wolnego K.Oklejewicza ,który posłał piłkę w okienko bramki gospodarzy przy czym nie popisał się bramkarz Spartaka wpychając ją jeszcze do bramki. Gospodarze ruszyli do odrabiania strat ,ale znakomicie interweniował Ł.Kubalski w sytuacji sam na sam z napastnikiem gospodarzy. Niestety w 26 min. był już bez szans po pięknym strzale z 25 metrów zawodnika gospodarzy ,który trafił w samo okienko bramki Cargovii. W 33 min. Ł.Kubalski znów skapitulował po strzale z 25 metrów ,gdzie zawodnik Spartaka popisał się strzałem pod poprzeczkę. Gospodarze podbudowani prowadzeniem w 44 min. wyprowadzili kontrę ,ale tym razem znakomicie interweniował Ł.Kubalski w sytuacji sam na sam. Drugą połowę Kargowianie rozpoczeli od ataków na bramkę gospodarzy. W 47 min. po dośrodkowaniu K.Lewkowicza główkował M.Płonka ,ale bramkarz Spartaka był na posterunku. W 52 min. D.Szarmach przeprowadził indywidualną akcję ograł trzech obrońców strzelił z 16 metrów ,ale bramkarz sparował piłkę na rzut rożny. Gospodarze wybijali piłkę jak najdalej od własnej bramki groźnie przy tym kontrując ,ale znakomicie bronił Ł.Kubalski broniąc dwukrotnie w sytuacjach sam na sam w 66 min. i 75 min. Kargowianom w końcówce zabrakło szczęścia ,najpierw w 84 min. po dośrodkowaniu K.Lewkowicza w pole karne ,N.Staszyk zgrał piłkę głową do M.Płonki ,który świetnie strzelił z przewrotki ,bramkarz odbił piłkę przed siebie doskoczył do niej R.Kuriata ,ale trafił w spojenie słupka z poprzeczką. W 89 min. N.Staszyk dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne tam najwyżej skoczył D.Szarmach ,ale po jego główce piłka trafiła w poprzeczkę. Co nie udało się Kargowianom udało się gospodarzom ,którzy w doliczonym czasie gry wyprowadzili kontrę i w polu karnym K.Lewkowicz faulował zawodnika gospodarzy ,sędzia wskazał na jedenasty metr i gospodarze w ten sposób ustalili wynik meczu na 3 -1.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa