SCHNUG Chociule 2:2 DELTA Sieniawa Żarska
UNIA Kunice Żary 2:4 TĘCZA Krosno Odrzańskie

porażka

• autor: mkscargovia, 2012-03-24 18:18

CARGOVIA - ZORZA MOSTKI

0 - 3 ( 0 - 0 )

Dziś po słabym meczu Cargovia przegrała z Zorzą Mostki 0 - 3 ( 0 - 0 ). Goście przyjechali z mocnym postanowieniem wywiezienia z Kargowej trzech punktów ,co im się udało. W pierwszej połowie goście kilka krotnie zagrozili bramce Cargovii ,ale w dogodnych sytuacjach pudłowali ,a raz po rzucie rożnym w 14 min. trafili w słupek. Kargowianie z kontrowali ,ale D.Szarmach nie wykorzystał sytuacji sam na sam strzelając po ziemi obok słupka. Drugą połowę Kargowianie mogli rozpocząć od prowadzenia ,ale piłka po strzale z 20 metrów z rzutu wolnego M.Płonki trafiła w słupek. Goście przeprowadzali groźne kontry  i w 69 min. i 74 min. po akcjach prawą stroną i zagraniu przed bramkę zawodnicy Zorzy strzelają  z kilku metrów dwa gole ,a w 84 min. ustalają wynik meczu na 0 - 3 po sytuacji sam na sam i strzale obok skracającego kąt Ł.Kubalskiego. Kargowianie próbowali strzelić honorowego gola ,ale w 90 min. po dośrodkowaniu Ł.Pokorskiego z rzutu rożnego i główce D.Szarmacha ,bramkarz Zorzy znakomicie broni ,a w doliczonym czasie gry po dalekim wrzucie z autu Ł.Pokorskiego stojący sam przed bramkarzem M.Płonka główkuje ,ale nie trafia w bramkę. Mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem Zorzy Mostki.