ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2012-03-17 18:57

BŁĘKITNI OŁOBOK - CARGOVIA

3 - 0 ( 1 - 0 )

Nie udał się rewanż Cargovii w meczu wyjazdowym z Błękitnymi Ołobok ,Kargowianie ponieśli porażkę 0 - 3 ( 0 - 1 ). Już w czwartej minucie kargowscy obrońcy nie upilnowali najlepszego strzelca gospodarzy ,który otrzymał idealne podanie przed polem karnym przyjął piłkę i strzelił nie do obrony (1 - 0). Kargowianie ruszyli do odrabiania straty ,ale marnowali dogodne sytuacje.W 16 min. po podaniu M.Płonki ,PPanasiuk w dogodnej sytuacji strzelał niecelnie. W 38 min. po dośrodkowaniu K.Oklejewicza ,główkował D.Szarmach tuż obok okienka bramki gospodarzy ,w 41 min. po rzucie wolnym M.Płonki piłka po rykoszecie trafiła w poprzeczkę ,a w 45 min. po przejęciu piłki przez M.Płonke i zagraniu do D.Szarmacha ,ten wyszedł sam na sam z bramkarzem ,ale fatalnie spudłował. W drugiej połowie Błękitni szybko podwyższyli na 2 - 0 po pięknym strzale z rzutu wolnego w samo okienko bramki Cargovii. Od tej pory gospodarze kontrolowali przebieg meczu grając twardo i ostro a zarazem bardzo ofiarnie ,Kargowianie nie umieli sobie poradzić z tak grającym przeciwnikiem stworzyli sobie tylko dwie sytuacje bramkowe. W 81 min. po zagraniu N.Staszyka ,M.Płonka znalazł się przed bramkarzem ,który świetnie skrócił kąt i nie dał się zaskoczyć ,a w 84 min. znów bramkarz Błękitnych popisał się świetną interwencją parując piłkę po główce z kilku metrów M.Płonki. Gospodarze dużo strzelali z dalszej odległości ,ale dobrze interweniował Ł.Kubalski ,ale w 90 min. był już bez szans po kontrze i strzale z kilku metrów ,gdzie najlepszy strzelec gospodarzy ustalił wynik meczu na 3 -0.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa