ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2012-03-10 15:30

CARGOVIA - ZIELONI ŁAGÓW

2 - 0 ( 1 - 0 )

Dziś Cargovia udanie zainaugurowała rundę wiosenną pokonując na własnym boisku Zielonych Łagów 2 - 0 ( 1 - 0 ). Goście mimo ,iż zajmują ostatnie miejsce w tabeli sprawili sporo kłopotów Kargowianom. Pierwsza połowa to przewaga Cargovii ,ale goście bardzo groźnie kontrowali i byli bliscy objęcia prowadzenia najpierw  w 9 min. ,ale Ł.Kubalski znakomicie bronił dwa strzały z kilku metrów ,następnie  w 16 min. gdzie znów  Ł.Kubalski popisał się dwa razy znakomitą interwencją broniąc strzał z 20 metrów i dobitkę z kilku metrów. W 24 min. po błędzie bramkarza gości D.Szarmach mógł objąć prowadzenie ,ale obrońca wybił piłkę z linii bramkowej na rzut rożny. Wreszcie Kargowianom udało się objąć prowadzenie w 29 min. M.Płonka zagrał do P.Panasiuka ten pociągną prawą stroną do linii końcowej wyłożył piłkę na 16 metr do nadbiegającego M.Płonki ,który od razu uderzył po ziemi w długi róg i objął prowadzenie 1 -0. Goście jeszcze przed przerwą próbowali wyrównać ,ale znów na posterunku był Ł.Kubalski broniąc groźny strzał z 20 metrów. Druga połowa była już bardziej wyrównana ,ale żadnej z drużyn nie udawało się stworzyć dogodnej sytuacji bramkowej ,dopiero w 84 min. akcje przeprowadził M.Płonka wpadł w pole karne został zablokowany przez obrońców ,piłkę przejął D.Szarmach ograł trzech obrońców i strzałem po ziemi w długi róg ustalił wynik meczu na 2 -0 . Kargowianie wywalczyli trzy punkty nad ambitnym przeciwnikiem i dobrze weszli w rundę wiosenną .Piłkarzom z Łagowa dziękujemy za dobry mecz i życzymy powodzenia w następnych spotkaniach.

CARGOVIA KargowaPOGOŃ Wschowa
CARGOVIA Kargowa   POGOŃ Wschowa