CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

• autor: mkscargovia, 2012-02-26 16:11

CARGOVIA - PIAST GŁUCHÓW

1 - 4 ( 1 - 3 )

0 - 1                      12 min.

0 - 2                      21 min.

1 - 2  R.Kuriata   32 min.

1 - 3                       42 min.

1 - 4                       89 min. karny

skład:

Łukasz Kubalski ( od 46 min. Grzegorz Czapiewski ) - Mateusz Rajewski ,Jacek Wasiak kpt. ,Marek Borysiak ,Norbert Staszyk ( od 46 min. Mariusz Szymczak ) ,Arkadiusz Bujarski ( od 78 min. Karol Pudzianowski ) ,Kacper Oklejewicz , Karol Pudzianowski ( od 46 min. Mateusz Kaczmarek ) ,Paweł Panasiuk ( od 75 min. Adrian Płonka ) ,Rafał Kuriata ( od 75 min. Filip Olejarz ) ,Dawid Szarmach .  trener - Jerzy Wołowiec

Dziś po słabym meczu Cargovia przegrała w sparingu z A-klasowym Piastem Głuchów 1 - 4 ( 1 - 3 ). W pierwszej połowie goście mieli zdecydowaną przewagę dokumentując to trzema golami ,kargowianie odpowiedzieli tylko honorową bramką. W 12 min. stracił piłkę przed polem karnym M.Borysiak ,goście to wykorzystali strzelając pierwszego gola. W 21 min. było już 0 -2 po indywidualnej akcji zawodnika Piasta ,który ograł kargowską obronę i silnym strzałem z kilku metrów pod poprzeczką zdobył gola.W 32 min. akcję przeprowadził P.Panasiuk ,który zagrał do R.Kuriaty ten ograł bramkarza i strzelił honorowego gola. W 36 min. K.Pudzianowski po błędzie bramkarza strzelał z 20 metrów ,ale ten naprawił swój błąd odbijając piłkę na rzut rożny. Trzy minuty później goście z kontrowali ,ale ich zawodnik z kilku metrów nie trafił do pustej bramki. Trzy minuty później po dośrodkowaniu w pole karne Cargovii ,piłki nie opanował Ł.Kubalski i ta wpadła do bramki 1 - 3. Na minutę przed końcem pierwszej połowy silny strzał za pola karnego D.Szarmacha dobił przed siebie bramkarz gości ,doskoczył do niej K.Oklejewicz strzelił do pustej bramki ,ale obrońca Piasta zdążył wybić piłkę z linii bramkowej na rzut rożny. W drugiej połowie gra się wyrównała ,kargowianie próbowali strzałów z dalszej odległości ale dobrze bronił bramkarz Piasta. Na minutę przed końcem spotkania goście ustali wynik meczu na 1 -4 po pewnie wykonanym rzucie karnym. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem Piasta Głuchów.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów