CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

• autor: mkscargovia, 2012-02-23 18:17

CARGOVIA - ODRA KLENICA

2 - 2 ( 2 - 2 )

0 -1                          12 min.

1 -1  M.Płonka       25 min.

2 -1 M.Szymczak  26 min.

2 -2                           29min.

skład:

Łukasz Kubalski - Mateusz Rajewski ,Jacek Wasiak kpt. ,Rafał Kuriata ( od 41 min. Norbert Staszyk) ,Arkadiusz Bujarski ( od 77 min. Mateusz Płonka ) ,Mariusz Szymczak ,Marek Borysiak ( od 70 min. Jakub Nieciecki ) ,Kacper Oklejewicz ,Paweł Panasiuk ,Dawid Szarmach ,Mateusz Płonka ( od 50 min. Mateusz Kaczmarek ).

rezerwowi - Grzegorz Czapiewski ,Filip Olejarz ,Adrian Płonka ,Rafał Szydłowski.  trener - Jerzy Wołowiec

Dziś odbył się sparing z Odrą Klenica zakończony remisem 2 - 2 ( 2 - 2 ). Pierwsza połowa to akcje i sytuacje bramkowe z obu stron. W 9 min. po zagraniu M.Płonki w dogodnej sytuacji znalazł się K.Oklejewicz ,ale strzelił w długi róg nie celnie. W odpowiedzi w 12 min. goście przejeli piłkę przed polem karnym napastnik Odry zwiódł obrońców Cargovii i ładnym plasowanym strzałem obok interweniującego Ł.Kubalskiego otworzył wynik spotkania. Kargowianie wyrównali w 25 min. po długim podaniu M.Rajewskiego ,M.Płonka wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzałem obok niego wyrównał stan meczu. Minutę później D.Szarmach wymanewrował obronę gości wyłożył piłkę na piaty metr do M.Szymczaka ,który dał prowadzenie gospodarzom. Odra wyrównała w 29 min. po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym zawodnik gości przytomnym strzałem wyrównał i jak się później okazało ustalił wynik meczu. Do końca pierwszej połowy trwała wymiana ciosów ,ale dobrze spisywali się obaj bramkarze ratując swoje drużyny przed stratą gola . Najpierw bramkarz Odry w 35 min .obronił w sytuacji sam na sam z M.Płonką , następnie dwukrotnie w 38 min. i 40 min. Ł.Kubalski ratował Cargovię w sytuacjach sam na sam z napastnikami Odry. Druga połowa już tak nie obfitowała w sytuacje bramkowe gra toczyła się głównie  w środkowej części boiska zaczęły sie uwidaczniać braki kondycyjne w obu drużynach .Kargowianie mogli objąć prowadzenie w 58 min. po dośrodkowaniu M.Szymczaka piłka trafiła w słupek bramki gości. Odra doskonałą sytuacje na odniesienia zwycięstwa zmarnowała za sprawą swego zawodnika ,który 75 min. nie trafił po rzucie rożnym z pięciu metrów do pustej bramki. Mecz zakończył się remisem  i był to dobry sprawdzian dla obu drużyn ,które przygotowują się do rundy wiosennej klasy A .

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów