CARGOVIA KargowaGKS Siedlisko

1 - 0    10 min.

2 - 0    16 min.

skład:

Grzegorz Czapiewski - Mateusz Rajewski ,Jacek Wasiak kpt. ,Rafał Kuriata ( od 37 min. Filip Olejarz ) , Paweł Panasiuk ,Mariusz Szymczak ,Rafał Szydłowski ,Arkadiusz Bujarski ,Adrian Płonka ( od 78 min. Dawid Wojtas ) ,Dawid Szarmach ,Dawid Wojtas ( od 46 min. Rafał Kuriata )     trener - Jerzy Wołowiec

Dziś odbył się sparing ze Zniczem Obra trzecią drużyną klasy A podokręgu Leszno. Pierwotnie mecz miał się odbyć w Kargowej ,ale ze względu na zły stan boiska został przeniesiony do Obry i odbył się na bocznym boisku. Spotkanie było wyrównane ,ale skuteczniejsi okazali się zawodnicy Znicza dwukrotnie pokonując G.Czapiewskiego. Najpierw w 10 min. po szybkiej kontrze i prostopadłym zagraniu napastnik Znicza wyszedł sam na sam z G.Czapiewskim i strzałem po ziemi obok niego umieścił piłkę w siatce. W 16 min. było już 2 - 0 po akcji prawą stroną i zagraniu na piąty metr ,gdzie zawodnik Znicza efektownie piętką ustalił wynik meczu. Kargowianie próbowali zmienić wynik meczu ,ale brakowało skuteczności lub dobrze interweniował bramkarz Znicza. W 29 min. P.Panasiuk w dogodnej sytuacji strzelał po ziemi w długi róg ,ale piłka przeszła tuż obok słupka. W 35 min. po akcji A.Bujarskiego ,D.Wojtasa i strzale z 16 metrów D.Szarmacha znakomitą interwencja popisał się bramkarz gospodarzy odbijając piłkę na rzut rożny. Dwie minuty później D.Wojtas sprytnie zwiódł obrońcę ,ale zbyt długo zwlekał ze strzałem i w dogodnej sytuacji przed bramkarzem został zablokowany przez stopera gospodarzy. W 42 min M.Szymczak odegrał w tempo do A.Bujarskiego ,ale jego strzał po ziemi z 14 metra obronił bramkarz Obry. W drugiej połowie Kargowianie nadal próbowali zmienić niekorzystny wynik ,ale nadal brakowało skuteczności. W 55 min. znów dobrą interwencja popisał się bramkarz gospodarzy ,który odbił piłkę  na rzut rożny po strzale A.Bujarskiego ,który w indywidualnej akcji ograł dwóch obrońców i znalazł się z nim sam na sam. W 61 min. D.Szarmach z ostrego kąta próbował zaskoczyć bramkarza Znicza ,ale piłka przeszła tuż obok słupka. w 72 min. F.Olejarz z 20 metrów posłał piłkę tuż nad poprzeczką bramki gospodarzy. Piłkarze Znicza najlepszą okazję mieli w 88 min. ,gdzie po rzucie rożnym i strzale głową zawodnika Obry piłka trafiła w poprzeczkę bramki Cargovii. W sumie mimo wyniku udany sprawdzian Kargowian ,gdzie debiutowało dwóch juniorów Dawid Wojtas i Rafał Szydłowski i wypadli  oni poprawnie ,reszta drużyny w większości złożona z młodzieżowców i juniorów zagrała dobre zawody brakowało tylko skuteczności.

POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa
POGOŃ Wschowa   CARGOVIA Kargowa