ORZEŁ SzlichtyngowaCARGOVIA Kargowa

1 - 3  78 min.

1 - 4  82 min.

skład:

Łukasz Kubalski - Rafał Kuriata ,Mariusz Szymczak ,Jacek Wasiak (kpt.) ,Mateusz Rajewski ,

Adrian Płonka ,Kacper Oklejewicz ,Jakub Nieciecki ,Arkadiusz Bujarski ,

Dawid Szarmach ,Mateusz Kędziora.

na zmiany wchodzili:

Łukasz Pawłowski ,Norbert Staszyk ,Filip Olejarz             trener - Jerzy Wołowiec.

Dziś Cargovia rozegrała pierwszy sparing w tym roku z Odrą Nietków z klasy okręgowej. Pierwsza połowa wyrównana ,ale mało było sytuacji bramkowych i strzałów na bramkę z obu stron. Druga połowa rozpoczęła się od ataków Kargowian i w 62 min. K.Oklejewicz  zagrał do A.Bujarskiego ten z 16 metrów uderzył  po ziemi ,piłkę przed siebie odbił bramkarz ,doskoczył do niej D.Szarmach i silnym strzałem objął prowadzenie. W 68 min. bramkarz gości popisał się dwoma znakomitymi interwencjami ,najpierw sparował strzał M.Kędziory z 15 metrów i intuicyjnie odbił piłę po dobitce D.Szarmacha ,a po główce M.Kędziory obrońca wybija piłkę z pustej bramki. po tych akcjach goście się otrząsnęli i w 72 min. wyrównali po sytuacji sam na sam. Minutę później goście prowadzili już 1-2 po błędzie J.Wasiaka . Dwie minuty później Kargowianie mieli znakomitą sytuację na wyrównanie ,ale M.Kędziora po nie porozumieniu obrońcy i bramkarza nie trafił z 16 metrów do pustej bramki. W 78 min. Ł.Kubalski odbija piłkę po rzucie wolnym ,ale przy dobitce jest bez szans i goście podwyższają na 1 - 3. W 82 min. goście ustalają wynik meczu na 1 -4 po zamieszaniu w polu karnym i strzale po ziemi z 15 metrów. Mimo wysokiej porażki był to udany sprawdzian Cargovii ,trener J.Wołowiec sprawdzał juniorów i wyróżniającym się graczem był M.Rajewski ,który zapewne wywalczy sobie miejsce w podstawowym składzie w rundzie wiosennej. Trzeba odnotować fakt  chęci powrotu do zespołu M.Kędziory ,który powinien być wzmocnieniem linii ataku.

CZARNI RudnoCARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno   CARGOVIA Kargowa