CARGOVIA KargowaORZEŁ Szlichtyngowa

• autor: mkscargovia, 2011-11-12 16:08

CARGOVIA - SANTOS ŚWIEBODZIN

0 - 9 ( 0 - 4 )

W 15 kolejce klasy A Cargovia doznała sromotnej porażki z liderem Santosem Świebodzin ,aż 0 - 9 ( 0 - 4 ). Już w 1 min. szybka akcja gości prawą stroną przynosi im prowadzenie i ustawia przebieg meczu, Kargowianie próbują szybko wyrównać i tak w 5 min. K.Pudzianowski w tempo zagrywa do M.Płonki ten w polu karny mocno strzelił w dogodnej sytuacji ,ale dobrze interweniował bramkarz gości. W 9 min.z 16 metrów groźnie strzelał D .Szarmach ,ale znów dobrze interweniował bramkarz gości przenosząc piłkę nad poprzeczką na rzut rożny. Po rzucie rożnym w pole karne dośrodkował R.Kuriata ,tam z pierwszej piłki strzelał N.Staszyk ,ale trafił w poprzeczkę ,to było wszystko na co dziś stać było Cargovię. W 10 min. goście z kontrowali i zawodnik Santosu z bliska główką podwyższył na 0 - 2. Jeszcze D.Szarmach i M.Płonka próbowali strzałów z 16 metrów ,ale strzał tego pierwszego obronił bramkarz ,a drugi przeszedł nad poprzeczką. Goście spokojnie kontrolowali grę i punktowali Kargowian. W 27 min. podwyższają na 0 - 3 po wrzutce w pole karne i niezdecydowaniu Ł.Kubalskiego zawodnik Santosu strzala głową ,a w 40 min. po rzucie rożnym i celnej główce ustalają wynik do przerwy na 0 -4. Druga połowa rozpoczęła się od sytuacji sam na sam zawodnika Santosu z M.Grześkowiakiem ,ale piłka po jego strzale w długi róg po ziemi przeszła obok bramki. W odpowiedzi K.Pudzianowski ograł trzech zawodników gości wyłożył piłkę M.Płonce ,ale ten w dogodnej sytuacji trafił w obrońcę. Kargowianie prowadzili otwartą grę ,ale goście przeprowadzali zabójcze kontry i w ciągu 12 min. zdobyli cztery gole w 52 ,61,62 i 64 min. wynik brzmiał 0 - 8. W 76 min. znakomitą interwencją popisał się M.Grześkowiak broniąc strzał z kilku metrów ,ale chwilę później nie sięga dośrodkowania ,a stojący za nim zawodnik gości z bliska strzela do pustej bramki ustalając wynik meczu na 0 - 9. Bardzo wysoka porażka na zakończenie jak by nie było bardzo udanej rundy jesiennej ,Kargowianie zdobyli 25 punktów i zajmują 5 miejsce w tabeli ,jest to najlepsze osiągnięcie Kargowian w historii występów w klasie A.Chłopaki dziękujemy za zaangażowanie ,ambicję i walkę. W przerwie zimowej trzeba się dobrze przygotować do rundy wiosennej poprawić wszystkie braki jakie pokazał nam Santos. Piłkarzom Santosu gratulujemy i życzymy awansu do klasy okręgowej.

Trener pan Jerzy Wołowiec przeprasza wszystkich kibiców z tak wysoką porażkę ,zdarzył się słabszy dzień zespołu i z takiej porażki trzeba wyciągnąć konstruktywne wnioski i poprawić wszelkie obnażone braki w grze.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów