POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa

• autor: mkscargovia, 2011-10-29 19:38

CARGOVIA - BIZON WILKOWO

4 - 2 ( 1 - 0 )

W 13 kolejce klasy A Cargovia pokonała Bizon Wilkowo 4 - 2 ( 1- 0 ).Mecz rozpoczął się od sytuacji M.Płonki ,który w 3 min. przejął piłkę w środku boiska i będąc sam na sam z bramkarzem trafił w słupek.Po początkowej przewadze Cargovii do głosu doszli goście i dwukrotnie zagrozili bramce Kargowian.W 16 min. zawodnik Bizona w indywidualnej akcji zdecydował się na strzał z 25 metrów po ziemi ale dobą interwencją popisał się M.Grześkowiak i odbił piłkę na rzut rożny.W 21 min. kontra gości ,zawodnik Bizona wpadł w pole karne i z kąta silnie strzelił po ziemi ale znów dobrą interwencją popisał się M.Grześkowiak.W 34 min. Kargowianie wykonywali rzut wolny ,w pole karne piłkę dośrodkował A.Okuniewicz ,na krótkim słupku najwyżej skoczył M.Borysiak i główką przelobował bramkarza ( 1 - 0 ). Pod koniec pierwszej połowy goście mogli doprowadzić do wyrównania ale znów dobrą interwencją popisał się M.Grześkowiak odbijając strzał po ziemi z kilku metrów na rzut rożny.Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia Kargowian ,którzy przeprowadzili akcję meczu w 53 min. A.Bujarski zagrał do M.Płonki ten ograł obrońcę ,wyłożył piłkę na 10 metr do D.Szarmacha a ten z woleja po ziemi w długi róg podwyższył na 2 - 0.W 64 min. po zagraniu R.Kuriaty ,M.Płonka ładnym strzałem z pierwszej piłki po ziemi tuż przy słupku podwyższył na 3 - 0.Jest to jego setny gol dla Cargovii.Po tym golu do głosu doszli goście i w 73 min. po ładnej akcji i rozklepaniu Kargowskiej obrony z kilku metrów strzelili gola na 3 - 1.Kargowianie po 5 min. szybko odpowiedzieli golem D.Szarmacha ,który dobił piłkę głową po strzale A.Bujarskiego i błędzie bramkarza gości( 4 - 1 ).3 min. później D.Szarmach mógł znów wpisać się na listę strzelców po dobrym podaniu J.Niecieckiego ale w sytuacji sam na sam dobrą interwencją popisał się bramkarz drużyny gości.W 90 min. goście zdobywają swoją drugą bramkę po akcji prawą stroną i dośrodkowaniu w pole karne zawodnik Bizona główką ustala wynik meczu na 4 - 2.

Dzięki chłopaki za ambicję ,walkę i wygrany mecz.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów