PIAST - PARKOVIA Trzebiechów 1:2 AVIA Siedlnica
MKS Nowe Miasteczko 0:2 BŁĘKITNI Lubięcin

ogółem: 954 164

Porażka

• autor: mkscargovia, 2011-09-25 09:14

CARGOVIA - ZENIT MYSZĘCIN  0 - 1  ( 0 - 0 )

W meczu 8 kolejki klasy A " Cargovia " uległa na własnym boisku drużynie " Zenit " Myszęcin 0-1.

Pierwsza połowa meczu to optyczna przewaga Kargowian, ale z niewieloma sytuacjami pod bramkowymi.

W 4 min. D.Szarmach odebrał piłkę obrońcy przed polem karnym i z 15 metrów próbował zaskoczyć bramkarza

gości ,ale ten odbił piłkę na poprzeczkę. W 30 minucie M.Płonka zagrał do P.Panasiuka ,który wpadł w pole karne

ale strzelił obok bramki będąc w dogodnej sytuacji. W 40 min. znów P.Panasiuk znalazł się w dogodnej sytuacji

po błędzie bramkarza ,który nie sięgną dośrodkowania A.Okuniewicza ,ale z ostrego kąta strzelił nad poprzeczką.

W drugiej połowie goście zaczęli śmielej atakować bramkę " Cargovii " ,w 47 min. niecelne wznowienie od

bramki Ł.Kubalskiego o mało nie zakończyło się utratą gola, po przejęciu piłki  zawodnik gości dośrodkował w

pole karne ,a tam napastnik " Zenitu " strzałem głową  o mało nie przelobował Ł.Kubalskiego ,który wyłapał piłkę

na linii bramkowej. W 62 min. M.Płonka odegrał piłkę przed pole karne do K.Pudzianowskiego , ale piłka

po jego strzale wylądowała na poprzeczce bramki gości. Minutę później zawodnik gości próbował zaskoczyć

Ł.Kubalskiego bezpośrednio z rzutu rożnego, ale ten dobrze obronił. W 66min. dośrodkowanie w pole karne

" Zenitu " A.Okuniewicza mogli zamienić na bramkę D.Szarmach i M. Płonka ,ale obaj stojąc przed bramkarzem

minęli się z piłką. Minutę później goście zmarnowali znakomitą okazję na objęcie prowadzenia, w sytuacji

sam na sam znalazł się napastnik gości ,ale piłkę po jego strzale po ziemi odbił Ł.Kubalski na rzut rożny.

W 84 min. po akcji R.Kuriaty ,M.Płonka strzelał po ziemi tuż przy słupku , ale dobrą interwencją popisał się

bramkarz gości odbijając piłkę na rzut rożny. Po rzucie rożnym wykonanym przez M.Płonkę powstało

zamieszanie w polu karnym ,w którym obrońca gości wybił piłkę z pustej bramki po strzale N.Staszyka.

Co nie udało się Kargowianom , udało się gościom w 88 min. napastnik gości wykorzystał sytuację

sam na sam i zawahanie Ł.Kubalskiego strzelając po ziemi zwycięskiego gola.

Kargowianie próbowali jeszcze wyrównać w doliczonym czasie gry , ale piłkę po główce D.Szarmacha

znakomicie sparował na rzut rożny bramkarz gości.

Mecz zakończył się porażką 0-1 choć wynik mógł być odwrotny zabrakło szczęścia i skuteczności.

Chłopaki głowa do góry i nie załamywać się pozostało jeszcze 7 kolejek , pokarzcie dobrą i skuteczną grę.

Piłkarzom " Zenitu " gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia w następnych meczach.