POGOŃ WschowaCARGOVIA Kargowa

PIAST - PARKOVIA Trzebiechów DĄB II Przybyszów

Seniorzy na remis

• autor: mkscargovia, 2011-09-18 18:53

Zryw Rzeczyca - Cargovia  1 - 1 ( 0 - 0 )

W dzisiejszym meczu na boisku " Victorii " w Szczańcu ," Zryw " Rzeczyca zremisował z " Cargovią " 1 - 1.

W  wyrównanej pierwszej połowie obie ekipy stworzyły po jednej stu procentowej sytuacji.W 13 minucie po zagraniu K.Oklejewicza ,D.Szarmach znalazł się sam na sam z bramkarzem ,ale ten obronił jego strzał po ziemi.Gospodarze mieli swoją okazję w 45 minucie ,ale zawodnik " Zrywu " podczas zamieszania w polu karnym z 5 metrów nie trafił na pustą bramkę.Druga połowa toczyła się przy mocno padającym deszczu co utrudniało grę obu zespołom.Do tych warunków szybciej dostosowali się gospodarze i w 59 minucie zawodnik " Zrywu " silnym strzałem pod poprzeczkę objął prowadzenie.W 70 minucie A.Okuniewicz zagrał prostopadle do D.Szarmacha ,który na 16 metrze przyjął piłkę na pierś i z powietrza lewą nogą silnym strzałem w długi róg umieścił piłkę tuż przy słupku wyrównując stan meczu.Dwie minuty później M.Płonka po podaniu K.Pudzianowskiego znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale piłka po jego strzale w długi róg po słupku wyszła w aut. W 88 minucie gospodarze mogli zainkasować 3 punkty ,ale znakomitą interwencją popisał się Ł.Kubalski parując piłkę na rzut rożny po strzale z 16 metrów. W doliczonym czasie gry znów dobrą sytuację miał M.Płonka, który otrzymał podanie od K.Oklejewicza, ale bramkarz odbił piłkę na rzut rożny w sytuacji sam na sam. Mecz kończy się podziałem punktów.

Bolesnej kontuzji rozcięcia łuku brwiowego doznał M.Borysiak.   Marek życzymy szybkiego powrotu na boisko.

Do drużyny dołączył nowy zawodnik grający na pozycji obrońcy Grzegorz Czapiewski  poprzednio grający w  " Zrywie " Zielona Góra - juniorzy, " Lechia " Zielona Góra i  " Drzonkowianka " Racula . Życzymy sportowych sukcesów i szybkiej aklimatyzacji w klubie.

CARGOVIA KargowaPIAST-PARKOVIA Trzebiechów
CARGOVIA Kargowa   PIAST-PARKOVIA Trzebiechów