MKS Cargovia Kargowa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

CARGOVIA KargowaCZARNI Rudno
CARGOVIA Kargowa 1:4 CZARNI Rudno
2014-04-12, 15:00:00
    relacja »

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 19
ORZEŁ Szlichtyngowa 2:1 KORONA Wschowa
TS Przylep 3:4 PIAST - PARKOVIA Trzebiechów
ODRA Klenica 3:2 GKS Siedlisko
DRZONKOWIANKA Racula 2:6 BŁĘKITNI Lubięcin
DĄB II Przybyszów 0:2 MIESZKO Konotop
CARGOVIA Kargowa 1:4 CZARNI Rudno
MEWA Cigacice 2:3 ZORZA Ochla
POGOŃ Przyborów 5:1 AVIA Siedlnica

Statystyki

Zalogowani użytkownicy:

mkscargovia
i 2 gości

dzisiaj: 195, wczoraj: 290
ogółem: 391 411

statystyki szczegółowe

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium, kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. żółta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Szymczak Maciej bramkarz 2 0 0 0 0 0 15 8
2. Szefner Krystian bramkarz 8 0 0 0 0 0 545 69
3. Rubin Błażej obrońca 7 0 0 0 0 0 510 73
4. Toporek Dominik obrońca 4 0 0 0 0 0 246 62
5. Lorenc Krystian obrońca 8 0 0 0 0 0 534 67
6. Wieczorek Szymon obrońca 7 0 1 0 0 0 474 68
7. Kudliński Wojciech obrońca 7 1 1 0 1 0 327 47
8. Krzaczkowski Filip pomocnik 8 1 3 0 1 0 580 73
9. Skibiński Seweryn pomocnik 5 3 0 0 0 0 370 74
10. Słomiński Jakub pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Leśny Mateusz pomocnik 1 0 0 0 0 0 34 34
12. Konieczny Marcel pomocnik 3 0 0 0 0 0 138 46
13. Pajcz Kacper pomocnik 6 1 1 0 0 0 409 69
14. Pajcz Kasjan pomocnik 5 2 0 0 0 0 224 45
15. Tomaś Damian napastnik 8 0 1 0 0 0 544 68
16. Wawrzynowicz Bartosz napastnik 8 5 1 0 0 0 580 73
17. Kędziora Przemysław napastnik 8 6 2 0 0 0 580 73

Sztab szkoleniowy

Najbliższe spotkanie

ZORZA OchlaCARGOVIA Kargowa
ZORZA Ochla   CARGOVIA Kargowa
2014-04-19, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 20
KORONA Wschowa - POGOŃ Przyborów
AVIA Siedlnica - MEWA Cigacice
ZORZA Ochla - CARGOVIA Kargowa
CZARNI Rudno - DĄB II Przybyszów
MIESZKO Konotop - DRZONKOWIANKA Racula
BŁĘKITNI Lubięcin - ODRA Klenica
GKS Siedlisko - TS Przylep
PIAST - PARKOVIA Trzebiechów - ORZEŁ Szlichtyngowa

Buttony

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Nowa galeria
Ładowanie...